0zł
Atlasīt pēc
Cena (min - max)
Krāsa
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Rāmja izmērs
more... less
Daļas izmērs
Tips
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

Outlet

Bikko.lv Outlet velosipēdu izpārdošana– īsta riteņbraucēju paradīze! Šī sadale ir paredzēta tiem, kuri novērtē ne tikai kvalitatīvās preces, bet arī vēlas iegādāties kvalitatīvās preces lētāk.

Skatīt vairāk Read less

Outlet izvēle tiešsaistē

Bikko.lv Outlet velosipēdu izpārdošana– īsta riteņbraucēju paradīze! Šī sadale ir paredzēta tiem, kuri novērtē ne tikai kvalitatīvās preces, bet arī vēlas iegādāties kvalitatīvās preces lētāk. Šajā sadaļā atradīsiet kvalitatīvus velosipēdus, velosipēdu daļas ar atlaidi līdz pat 70 %.

Izpārdošanas sadaļā atradīsiet lieliskus piedāvājumus precēm par īpaši labām cenām, kuru tiek izpārdoti atlikumi un kuru mums vairs nebūs. Izpārdošanas sadaļā atrādīsiet: kalnu velosipēdus (MTB), pilsētas, saliekamos elektriskos, BMX, tūrisma, hibrīda velosipēdus (Cross), šosejas, vīriešu, sieviešu, bērnu velosipēdus un citus. Izpārdodami sekojošu ražotāju velosipēdi: Merida, Romet, Azimut, Unibike un citu.

Papildus velosipēdiem, šajā izpārdošanas veikalā atradīsiet arī UVEX ķiveres, brilles un citas preces ar acīmredzamu atlaidi. Iegādājāties velosipēdus atbilstoši savām vajadzībā: aktīvai atpūtai, sportam vai viegliem izbraucieniem pa jūras piekrasti vai meža taciņām. Bikko.lv velosipēdu izpārdošana – 2.g. garantija un piegāde tieši uz mājām.

Izpārdošanas precēm, līdzīgi kā parastām precēm, arī tiek noteikta 30 dienu preces atgriešanas garantija un vismaz 2 gadu garantija. Velosipēdu piederumi, daļas un velosipēdi tiek piegādāti visā Latvijā – ar kurjera starpniecību tieši uz mājām vai uz darbu, vai uz Jūsu izvēlēto pakomātu. Piegāde notiek uz tādām pilsētām kā: Rīga, Pārdaugava, Ventspils, Jelgava, Liepāja, Valmiera, Daugavpils, Ogre, Sigulda, Jēkabpils, Jūrmala, Rēzekne ir citas. Kurjeri parasti piegādā preces 1-2 darba dienu laikā no to nosūtīšanas, bet pirms piegādājot preci, sazinās ar saņēmēju un saskaņo piemērotāko piegādes laiku. Kopā ar velosipēda piegādi uz mājām mēs ieteicam pasūtīt arī velosipēda montāžas pakalpojumu, savilšanu, regulēšanu un sagatavošanu sezona. Šādā gadījumā Jūsu velosipēds jau būs 100 % samontēts, noregulēts un sagatavots sezonam un Jums nebūs jārūpējas par papildu darbiem.

Nepieciešama palīdzība vai vēlaties saņemt konsultāciju? Sazināties ar Bikko.lv konsultantiem pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 22 302010. Bikko.lv velosipēdu izpārdošana– pievilcīgi piedāvājumi un zināmi zīmoli ievērojami lētāk. Velosipēdu izpārdošanas preču skaits ir ierobežots!