0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Krāsa
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Rāmja izmērs
more... less
Tips
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

Elektrovelosipēdi

Elektriskie velosipēdi – tā ir lieliska alternatīva sastrēgumiem uz ceļiem. Bez problēmām būsit brīvi no visiem šķēršļiem un pārvarēsiet kāpumu, ieradīsies darbā, veikalā, parkā vai ciemos pie vecmāmiņas.

Skatīt vairāk Read less

Elektriskie velosipēdi tiešsaistē

Elektrovelosipēdi

Elektriskie velosipēdi – tā ir lieliska alternatīva sastrēgumiem uz ceļiem. Bez problēmām būsit brīvi no visiem šķēršļiem un pārvarēsiet kāpumu, ieradīsies darbā, veikalā, parkā vai ciemos pie vecmāmiņas. Elektriskie riteņi arī ir lieliski piemēroti nedēļas nogales izbraukumiem uz pilsētu, parku, laukiem vai citām vietām. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas baudīt braukšanu ar velosipēdu bez lielām pūlēm. Elektriskie velosipēdi ir paredzēti gan īso, gan garo distanču veikšanai. Tam nav vajadzīgs benzīns, kā rezultātā tas ir videi draudzīgs transportlīdzeklis. Elektrisko velosipēdu akumulatori un to resursi neierobežojas ar 100 kilometriem. Pat ja Jūsu ceļojums būs ļoti gars un akumulators izlādēsies, jūs varat būt pārliecināti, ka vienmēr atgriezīsities uz mājām, minot pedāļus, kā ar parastu velosipēdu. Attiecībā uz šo transportlīdzekli nav nepieciešama vadīšanas apliecība, tāpēc tas ir ļoti populārs starp senjoriem. Vīriešu un sieviešu velosipēdi arī ir populāri starp cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar ceļu locītavām.

Elektrisko velosipēdu klāsts

Mūsu piedāvājami elektronisko velosipēdu ražotāji ir GEOBIKE, UNIBIKE ir ROMET. GEOBIKE kolekciju veido vairāk kā 20 dažādu elektrisko velosipēdu modeļi – no saliekamā velosipēda ar 16“ riteņiem līdz dažāda izmēra pilsētas, ceļojumu, šosejas, stilīgajiem cruiser velosipēdiem. Visi GEOBIKE elektrisko modeļu rāmji ir speciāli izstrādāti elektriskajiem velosipēdiem, ražoti no alumīnija, labi aprīkoti ar atlasītām iekārtām un daļām un jaunāko un uzticamu litija jonu akumulatoru.

Elektriskā velosipēda cena pieder no velosipēda tipa, modeļa un komplektācijas. Cena var svārstīties no 900 Eur līdz 3000 Eur un vairāk.

Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds konkrēti velosipēds vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un kāds velosipēds ir jāiegādājas Jums derētu, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 25 893323.

Bikko.lv internetveikals – labas velosipēdu cenas katru dienu!