0zł

Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Zīmols

Zīmols

Cena

Cena

  • 1 000,00 € - 7 259,00 €

Rāmja izmērs

Rāmja izmērs

Tips

Tips

Rāmja materiāls

Rāmja materiāls

Priekšējais amortizators

Priekšējais amortizators

Disku bremzes

Disku bremzes

Gads

Gads

Elektrovelosipēdi

Elektriskie velosipēdi – tā ir lieliska alternatīva sastrēgumiem uz ceļiem. Bez problēmām būsit brīvi no visiem šķēršļiem un pārvarēsiet kāpumu, ieradīsies darbā, veikalā, parkā vai ciemos pie vecmāmiņas. Elektriskie riteņi arī ir lieliski piemēroti nedēļas nogales izbraukumiem uz pilsētu, parku, laukiem vai citām vietām. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri vēlas baudīt braukšanu ar velosipēdu bez lielām pūlēm. Elektriskie velosipēdi ir paredzēti gan īso, gan garo distanču veikšanai. Tam nav vajadzīgs benzīns, kā rezultātā tas ir videi draudzīgs transportlīdzeklis. Elektrisko velosipēdu akumulatori un to resursi neierobežojas ar 100 kilometriem. Pat ja Jūsu ceļojums būs ļoti gars un akumulators izlādēsies, jūs varat būt pārliecināti, ka vienmēr atgriezīsities uz mājām, minot pedāļus, kā ar parastu velosipēdu. Attiecībā uz šo transportlīdzekli nav nepieciešama vadīšanas apliecība, tāpēc tas ir ļoti populārs starp senjoriem. Vīriešu un sieviešu velosipēdi arī ir populāri starp cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar ceļu locītavām.

Elektrisko velosipēdu klāsts
Mūsu piedāvājami elektronisko velosipēdu ražotāji ir GEOBIKE, UNIBIKE ir ROMET. GEOBIKE kolekciju veido vairāk kā 20 dažādu elektrisko velosipēdu modeļi – no saliekamā velosipēda ar 16“ riteņiem līdz dažāda izmēra pilsētas, ceļojumu, šosejas, stilīgajiem cruiser velosipēdiem. Visi GEOBIKE elektrisko modeļu rāmji ir speciāli izstrādāti elektriskajiem velosipēdiem, ražoti no alumīnija, labi aprīkoti ar atlasītām iekārtām un daļām un jaunāko un uzticamu litija jonu akumulatoru.

Kāda ir elektroniskā velosipēda cena?
Elektriskā velosipēda cena pieder no velosipēda tipa, modeļa un komplektācijas. Cena var svārstīties no 900 Eur līdz 3000 Eur un vairāk. Ja nezināt vai nevarat nolemt, kādi elektriskie velosipēdi vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 22 302010.
Skatīt vairāk Read less

Aktīvie filtri