0zł

Velosipēdu piegāde

VELOSIPĒDU SŪTĪŠANAS UN PAKOŠANAS CENA UN VEIDS:

Klientu ērtībām, iegādātos velosipēdus piegādājam, izmantojot tirgus līdera – ExpressPasts kurjera pakalpojumus.

Ar kurjeru piegādātu preču pakalpojuma priekšrocības:
-Īss standarta piegādes laiks. Parasti preces tiek piegādātas 1-2 darba dienas!
-Bezmaksas apdrošināšana un zaudējumu atlīdzība līdz 434,43 EUR , ja tie radušies preces transportēšanas laikā. Preci iespējams apdrošināt par lielāku summu (piemērota papildus samaksa).
-Iespējams uzzināt precīzāku preces piegādes laiku (piemērota papildus samaksa).
Informāciju par preces transportēšanu iespējams atrast internetā, ievadot partijas numuru.

Velosipēdu piegādās kurjers
-Standarta iepakojumā
Velosipēds nosūtāms iepakots oriģinālajā ražotāja iepakojumā (visbiežāk ar noņemtu priekšējo riepu, stūri, sēdekli), kas nodrošina preču drošību glabāšanas un transportēšanas laikā. Ja pasūtīto preču summa ir mazāka par 199 EUR – piegādes cena ir +4.90 EUR. Pasūtot preces par 199 EUR un vairāk, tās jums tiks piegādātas BEZ MAKSAS.
Uzmanību! Ja par pasūtījumu vēlaties maksāt kurjeram, pārliecinieties, ka Jums ir derīga bankas karte. Apmaksa skaidrā naudā nav iespējama.

-XL iepakojumā
Velosipēds, kas iepakots kvalitatīvā kartona kastē, kuras izmērs individuāli izvēlēts pēc velosipēda lieluma. Velosipēdu pirms izsūtīšanas izvēlās, noregulē un iepako, to saņemot vajag tikai pareizi noregulēt pedāļus, noregulēt stūri, kā arī sēdekli un var braukt. Šis pakalpojums maksā +24.90 EUR.
Uzmanību! Ja par pasūtījumu vēlaties maksāt kurjeram, pārliecinieties, ka Jums ir derīga bankas karte. Apmaksa skaidrā naudā nav iespējama.