0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Daļas izmērs
more... less

Riteņi, riepas un piederumi

Riteņi, ieliktņi, kameras, riepas – būtiskās velosipēda daļas. Izvēloties šīs daļas, ir jāņem vērā riteņa izmēru – no 12" līdz 29", velosipēda tipu – kalnu, pilsētas, šosejas vai cits, norīkojumu – brauksiet pa grūti izbraucamo purvāju, līdzenu asfaltu vai meža ceļu.

Skatīt vairāk Read less

Riteņi, riepas un piederumi tiešsaistē

Varam piedāvāt plašu priekšējo uz aizmugurējo riteņu izvēli. Velosipēdu priekšēji riteņi: izvēloties priekšējo riteni, ir svarīgākais, lai būtu pareizs riteņa izmērs, attiecīgajām bremzēm paredzēts ieliktnis un pareiza riteņa aploces platums. Attiecībā uz lētākiem riteņu modeļiem, ieteicams ieliktnis ar mašīnas gultņiem, bet uz dārgākiem – attiecīgā līmeņa Shimano vai cita ražotāja ieliktnis.

Mūsu klāstā pieejami velosipēda riteņi kalnu, šosejas, hibrīda, tūrisma, pilsētas, bērnu, pusaudžu, saliekamo, BMX, Graval/Cyclocross, sieviešu, vīriešu velosipēdiem. Arī pastāv iespēja iegādāties specializētās riteņa aploces, piemēram, platām FAT BIKE riepām. Mūsu klāstā populāri ir sekojoši priekšējo riteņu izmēri: - Priekšējais ritenis 26“, 28“, 29“ izmēra. Arī ir 12“, 16“, 20“, 24“ (bērniem). Velosipēdu aizmugurējie riteņi: izvēloties aizmugurējo riteni, ir svarīgākais, lai būtu pareizs riteņa izmērs, ieliktņa tips (ar vienu pārnesumu, kasešu vai skrūvējams), attiecīgajām bremzēm paredzēts ieliktnis un pareizs riteņa aploces platums. Aizmugurējie velosipēdu riteņi var būt paredzēti šosejas, kalnu velosipēdam. Arī ir specializētās riteņa aploces platām FAT BIKE riepām. Mūsu klāstā populāri ir sekojoši priekšējo riteņu izmēri: - Aizmugurējais ritenis 26“, 28“, 29“ izmēra. Arī ir 12“, 16“, 20“, 24“ (bērniem).

Velosipēdu riteņu piederumi

Bez velosipēda riteņiem, mūsu veikalā var iegādāties ieliktņus, velosipēda kameras, velosipēda riepas, velosipēdu riteņa aploces, spieķus, ventiļu daļas.

Ieliktnis

Aizmugurējais ieliktnis – tas ir aizmugurējā riteņa sirds, kuras dēļ tas griežas. Uz šīs detaļas tiek uzgriezts vai uzmaukts aizmugurējs ķēžu gredzens. Izvēloties aizmugurējo ieliktni, nepieciešams zināt, cik Jūsu velosipēdam ir pārnesumu, cik ir spieķu, kāds ir bremžu tips. Dažos gadījumos jāzina arī ass garums.

Priekšējais ieliktnis

Izvēloties priekšējo ielikti, ir jāzina, cik ir spieķu un kāds ir bremžu tips. Dažos gadījumos jāzina arī ass garums. Viens no populārākajiem un biežāk lietojamiem aizmugurējiem un priekšējiem uzliktņiem – Shimano. Šīs ražotājs iecienīts kvalitātes, daļu pieejamības un ļoti plaša klāsta dēļ.

Velosipēdu kameras

Velosipēdu kameras uztur riepu un kopā ar riteņa aploces jostu atdala no riteņa aploces. Mēs piedāvājam Schwalbe, Continental un Gekon ražotāju kameras. Arī OKO pašlīmējošas kameras ar to iekšā jau esošo speciālo šķidrumu/ hermētiķi. Populārāki kameru izmēri: 26, 27.5, 28, 29 collu izmēra.

Velosipēdu riepas

Varam piedāvāt plašu, dažāda izmēra velosipēdu riepu izvēli attiecībā gan uz kalnu (MTB), gan hibrīda, pilsētas, bērnu vai cita tipa velosipēdiem. Vieni no populārākajiem un mūsu piedāvājami riepu ražotāji – SCHWALBE un Continental. Populārās riteņbraucēju starpā, augstās kvalitātes Schwalbe un Continental riepas nodrošinās stabilitāti un komfortu, braucot pa jebkādu ceļa segumu – gan pa meža ceļiem, gruntu, dubļiem, asfaltu.

Velosipēdu aplocēm jābūt pietiekami izturīgām, lai nesabojātos, iebraucot bedrītē, un vieglām, kas ir aktuāli riteņbraucējiem, kuri lieto dārgākus velosipēdus un piedalās sacensībās. Izvēloties aploci, vissvarīgākais ir zināt, kāda izmēra, platuma vajag, no kāda materiāla ražots (tērauds, alumīnijs vai oglekļa šķiedra). Populārākās velosipēda aploces ir no tērauda un alumīnija, bet izmēri – 26, 28 collas; Ja nezināt, kādi velosipēdu riteņi, riepas, aploces vai citas preces Jums derētu, laipni lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +371 22 302010. Bikko.lv velo veikals internetā – daudz velosipēdu riteņu un daļu vienā vietā. Iegāde pie mums atmaksājās!