0zł

Hibrīdvelosipēdi

Hibrīdvelosipēdi – kas tie ir?
Hibrīdvelosipēdi– tie ir vienkāršāka kalnu velosipēda versija. Hibrīdvelosipēdi bieži ir 28 collu izmēra riteņiem, riepas ir vidējā platuma vai platas ar vidējā dziļuma protektoru. Šie riteņi labāk manevrē uz cieta ceļa, taču derēs arī meža celiņos. Rāmis ir vieglāks un lielāks, salīdzinot ar kalnu velosipēda rāmi. Lielākajai daļai hibrīdvelosipēdiem ir amortizējoša priekšējā dakša ar 50-60 mm gaitu. Hibrīda velosipēdi arvien biežāk komplektējami ar diska bremzēm. Hibrīdvelosipēda rāmim stiprinājuma punkti, tāpēc iespējams velosipēdu viegli aprīkot ar papildu ceļojumu aprīkojumu un aksesuāriem. Izvēlējot pareizu komplektāciju, hibrīdvelosipēdi (citādi Cross velosipēdi) var kļūt par labāk piemērotiem tūrisma ceļojumiem vai nesarežģītiem bezceļu izmēģinājumiem. Plašs pārnesumu diapazons ļauj sasniegt lielāku ātrumu uz līdzena ceļa un parādīt spēku uz bezceļiem vai braucot pret kalnu. Galvenā hibrīdvelosipēdu priekšrocība – to universalitāte: kalnu velosipēdiem raksturīgo īpašību samazināšanās dēļ, hibrīdam piemīt braukšanas pa cieta seguma ceļiem labākā kvalitāte. Varbūt tā ir labākā izvēle tiem, kuriem patīk ceļot visur, izņemot bezceļus un ļoti sliktus ceļus.

Hibrīdvelosipēdi (Cross) patīk tiek, kuri vēlas pavizināties, mazliet pasportot un izmantot velosipēdu kā satiksmes līdzekli. Protams, hibrīdvelosipēdi arī piemēroti tūrisma braucieniem, aprīkojot velosipēdu ar dažādiem aksesuāriem – apgaismojuma komplektu, somu, grozu un citiem. Latvijā ir populāri gan vīriešu, gan sieviešu hibrīdvelosipēdi.

Hibrīdvelosipēdu ražotāji
Viens no populārākajiem un iecienītākajiem hibrīdvelosipēdu ražotājiem ar ļoti augstu reputāciju visā pasaulē – MERIDA. Šā ražotāja hibrīdvelosipēdus ir iecienījuši gan riteņbraucēji amatieri, gan profesionāli ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. MERIDA savas darbības gadu laikā kļuvis par nozīmīgu velosipēdu nozares dalībnieku. Jaunākās velosipēdiem pielāgotās tehnoloģijas tiek radītas un izmēģinātas ražotāja pētījumu centrā Vācijā. Tādejādi, MERIDA spēj apmierināt visas pasaules riteņbraucēju pieaugošās vajadzības, piedāvājot katram segmenta piemērotu produktu. Mēs varam piedāvāt gan vīriešu, gan sieviešu Merida hibrīdvelosipēdus, sākot ar zemākā un beidzot ar augstākā līmeņa velosipēdiem. Svarīgs aspekts, kas liecina par Merida velosipēdu kvalitāti – ražotāja tiek noteikta mūža garantija (angl. Lifetime Warranty) velosipēda rāmim.

Kādi ir labākie velosipēdu ražotāji, ir ļoti atkarīgi no paša riteņbraucēja vajadzībām, braukšanas stila, attālumiem, vietām un pārējiem faktoriem. No plaša mūsu piedāvājamo ražotāju klāsta katrs izvēlēsies sev piemēroto velosipēdu par izdevīgo cenu, neraugoties uz to, vai tas vīriešu, vai sieviešu hibrīdvelosipēds. Izvēlējaties no tādiem ražotājiem kā MERIDA, KELLYS, AZIMUT, UNIBIKE, ROMET un ARKUS.

Bikko.lv velosipēdu veikals – labas velosipēdu cenas katru dienu! Šeit pirkt velosipēdu atmaksājas!

Skatīt vairāk Read less

Aktīvie filtri