0zł

Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Zīmols

Zīmols

Cena

Cena

  • 0,00 € - 2 739,00 €

Rāmja izmērs

Rāmja izmērs

Daļas izmērs

Daļas izmērs

Tips

Tips

Rāmja materiāls

Rāmja materiāls

Priekšējais amortizators

Priekšējais amortizators

Aizmugurējais amortizators

Aizmugurējais amortizators

Disku bremzes

Disku bremzes

Gads

Gads

Lēti velosipēdi: piedāvājumi

Lēti velosipēdi

Mūsu velosipēdu klāstā ir pieejami dažāda tipa velosipēdi, sākot ar pilsētas, krosa, tūrisma, beidzot ar kalnu, šosejas, bērnu vai cita tipa velosipēdiem. Mēs varam piedāvāt pievilcīgas cenas, plašu preču klāstu, ātru un ērtu piegādi, elastīgus norēķinu veidus un minimālo 2 gadu garantiju. 

Skatīt vairāk Read less

Aktīvie filtri

Ja Jūs visvairāk interesē ekonomiskie vai lēti velosipēdi un šim pirkumam esat paredzējuši mazāko budžetu, šādā gadījumā jāizvēlas velosipēdus ar vienkāršāku komplektāciju. Šādiem velosipēdiem ir mazāks pārnesumu skaits un bremžu sistēma, zemākas kvalitātes rāmis, riepas un cits. Mums ir dažādi velosipēdi ar vienkāršāku komplektāciju, sākot ar sportiskākajiem kalnu, beidzot ar hibrīda vai tūrisma velosipēdiem. Mūsu klāstā ir piedejami MERIDA, UNIBIKE, ROMET, KELLYS un citu ražotāju modeļi. Ja Jums patīk vieglas un neilgas pavizināšanās pa cietu segumu un mazāk sportiski velosipēdi, labākais variants būtu izvēlēties pilsētas vai saliekamos velosipēdus. Pilsētas (tā saukti klasiskie) velosipēdi ir iecienīti to komfortabilitātes, uzticamības un cenas dēļ. Tie ir lēti velosipēdi, jo to komplektācija ir vienkārša. Saliekamie velosipēdi ir ļoti ērts variants, ja mājās vai darbā nav daudz vietas, ceļojot ar automobili, autobusu vai lidmašīnu. Varam piedāvāt ROMET, AZIMUT, UNIBIKE, EMBASSY, DAHON ražotāju saliekamos un pilsētas velosipēdus.

Ja Jūs interesē lēti jauni velosipēdi vai aksesuāri, vai velosipēdi ar akciju, mēs vienmēr varam piedāvāt labas cenas un atlaides. Sadaļā „Velosipedi akcijas“ mēs vienmēr cenšamies iesniegt pircējam pievilcīgus piedāvājumus velosipēdiem, daļām un piederumiem. Velosipēdu akcijas tiek piemērotas dažādiem velosipēdiem, tādiem kā: kalnu velosipēdi (MTB), pilsētas, šosejas, elektriskie saliekamie BMX, tūrisma, hibrīda, bērnu, pusaudžu, sieviešu un vīriešu velosipēdiem un citiem. Kā arī mēs arvien atjaunojam savu akciju sarakstu attiecībā uz daļām un piederumiem: pedāļiem, bremžu uzlikām, kamerām un riepām, ķēdēm, apgaismojumam, ķēžu gredzeniem, ķiverēm, dubļusargiem un daudzām citām precēm. Turklāt, ja Jūs interesē jebkāda tipa velosipēdi lētāk, interneta veikalā ir iespēja tirgoties par neakcijas velosipēdu cenu. Ja vēlaties saņemt atlaidi neakcijas velosipēdiem, sazināties ar mums pa tālruni, e-pastu vai aizpildiet mājas lapā esošo kontaktpersonas veidlapu. Iegādājies tādu velosipēdu, par kuru jau sen sapņoji! Velosipēdi pa internetu Bikko.lv – lētāk, ātrāk un ērtāk!