0zł

Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Zīmols

Zīmols

Cena

Cena

  • 168,00 € - 699,00 €

Rāmja izmērs

Rāmja izmērs

Tips

Tips

Rāmja materiāls

Rāmja materiāls

Priekšējais amortizators

Priekšējais amortizators

Gads

Gads

Pilsētas velosipēdi

Pilsētas velosipēdi ir paredzēti ērtai īsu distanču veikšanai, lai komfortiski no punkta A sasniegtu punktu B. Vienkārša konstrukcija, ērts riteņbraucēja sēdēšanas veids, bieži komplektācijā iekļauti papildu aksesuāri – paneļi, ķēdes aizsargs, bagāžnieks un grozs, lai būtu ērti un vienkārši ielikt pirkumus, ceļā uz mājām pēkšņi iegriežoties veikalā. Sieviešu pilsētas velosipēdiem ir zema apakšējā daļa, lai nevajadzētu augsti pacelt kāju un varētu vizināties ar kleitu mugurā. Vīriešu velosipēdiem ir caurule rāmja virsū. Stūre ir izliekta, bet attālums no stūres no sēdekļa ir īsāks nekā citiem velosipēdiem. Augsts sēdēšanas veids uz pilsētas velosipēda un plašs elastīgs sēdeklis ar spērēm nodrošina komfortisku braukšanu. Pilsētas velosipēdi tiek komplektētas ar 28“ vai 26“ riteņiem, ar vidējā platuma riepām ar sīku protektoru, ar vienu pārnesumu un drošu Shimano Nexus iekšējo pārnesumu sistēmu.

Pilsētas velosipēdi var būt komplektēti ar 3 vai ar 7 iekšējiem pārnesumiem. Vienkāršas komplektācijas dēļ, šie velosipēdi ir droši un lēti ekspluatācijai, nepieprasa lielu kopšanu un uzmanību. Mūsu piedāvājami pilsētas velosipēdu ražotāji ir UNIBIKE, ROMET, AZIMUT, ARKUS, BIKKO, DAHON, EMBASSY un elektrisko - GEOBIKE.

Kādi aksesuāri tiek iekļauti pilsētas velosipēda komplektācijā?
Pilsētas velosipēda komplektācijā biežie tiek iekļauti sekojoši aksesuāri: paneļi, ķēdes aizsardzība, atbalsta kājiņa, apgaismojums, bagāžnieks un grozs, lai būtu ērti un vienkārši ielikt pirkumus, ceļā uz mājām pēkšņi iegriežoties veikalā. Protams, lielākai drošībai ieteicams iegādāties kvalitatīvu velosipēda slēdzeni un ķiveri.

Kā izvēlēties pareizu rāmja izmēru?
Izvēloties pilsētas velosipēdu, jāpievērš uzmanību riteņu izmēram, kas ir atkarīgs no īpašnieka auguma. Sieviešu pilsētas velosipēds ar 26“ riteņiem ir piemērots no 165 cm, bet ar 28“ riteņiem – no 165 cm auguma. Vīriešu pilsētas velosipēds bieži tiek komplektēts ar 28“ riteņiem un pareizs rāmja izmērs tiek noteikts pēc īpašnieka auguma.

Kur iegādāties pilsētas velosipēdu?
Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds pilsētas velosipēds vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un kāds velosipēds Jums ir jāiegādājas, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast Jūsu vajadzībām atbilstošāko pilsētas velosipēdu. Mūsu kontakti: [email protected], tālrunis: +371 22 302010. Bikko.lv – labas velosipēdu cenas katru dienu!

Skatīt vairāk Read less

Aktīvie filtri