0zł
Atlasīt pēc
Cena (min - max)
Krāsa
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

BMX velosipēdi

Kaut vai no pirmā acu uzmetiena šķiet, ka šīs velosipēda tips izskatās it kā paredzēts bērniem sava izmēra dēļ, taču tā nebūt nav. BMX velosipēds ir paredzēts dažādu triku izpildei speciāli tam paredzētajās vietās vai pilsētā.

Skatīt vairāk Read less

BMX velosipēdi tiešsaistē

Kaut vai no pirmā acu uzmetiena šķiet, ka šīs velosipēda tips izskatās it kā paredzēts bērniem sava izmēra dēļ, taču tā nebūt nav. BMX velosipēds ir paredzēts dažādu triku izpildei speciāli tam paredzētajās vietās vai pilsētā. BMX velosipēdi ir viegli atpazīstami pēc tipiskās zemas ģeometrijas ar zemu nolaistu sēdekli, tā kā ar tiem bieži tiek braukts stāvot. Ļoti izturīgs rāmis un aploces, neamortizējoša priekšējā dakša, biezas 20“ riepas, kas absorbē trieciena enerģiju, pārlekot pār šķērsļiem vai nolēkot no paaugstinājuma, augsti pacelta un papildus pastiprināta stūre, kas bieži apgriežas 360 grādus. Viss ir izdarīta tā, lai būtu iespējams veikt akrobātiskus trikus gan speciālajā BMX trasē vai parkā, gan braukt pilsētā. Šie velosipēdi var būt paredzēti pusaudžiem, bērniem. Mūsu piedāvājams BMX velosipēdu ražotājs ir Diamondback.

BMX velosipēdu cenas ir atkarīgas no velosipēda raksturojuma, velosipēda daļu kvalitātes un izturības. Lētiem BMX velosipēdiem var būt nesastiprinātas aploces, tāpēc tie ir vairāk paredzēti parastu BMX triku iemācīšanai. Šie velosipēdi ir paredzēti arī bērniem (bērnu BMX). BMX profesionālo prasmju līmenim paaugstinoties un pilnveidojoties, ieteicams ņemt vērā stiprākus, izturīgākus modeļus ar labāku raksturojumu. Izvēloties BMX velosipēdu, ņemiet vērā, lai: komplektācijas daļas būtu vieglas, taču izturīgas; komplektācijā būtu mazs 3 zvaigžņu priekšējās ķēdes gredzens (ja izpildīsiet dažādus trikus), bet velosipēdam būtu viens pārnesums; aplocēm būtu dubultas sieniņas (ja izpildīsiet dažādus trikus); uzgriežņi būtu aizsegti. Ja tas būs Jūsu pirmais velosipēds, neieteicam izvēlēties augstākās klases velosipēdu. Tikai iepazinoties ar velosipēda specifiku un sākot ar to vizināties, ir jānoskaidrojas, ar kādu velosipēdu turpināsiet vizināšanos. Pēc tam, kad noskaidrosiet savas vajadzības, būs iespējams izvēlēties konkrēti Jūsu vajadzībām atbilstošu velosipēdu.

Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds konkrēti velosipēds vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un kāds velosipēds ir jāiegādājas Jums derētu, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 25 893323.

Bikko.lv internetveikals – labas velosipēdu cenas katru dienu!