0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg

Velo riepas

Velo riepas var būt paredzētas gludam asfaltam vai bezceļiem, pilsētai vai tūrisma izbraucieniem. Tādejādi, riepas ir jāizvēlas atbilstoši savām vajadzībām.

Skatīt vairāk Read less

Velo riepas tiešsaistē

Velo riepas var būt paredzētas gludam asfaltam vai bezceļiem, pilsētai vai tūrisma izbraucieniem. Tādejādi, riepas ir jāizvēlas atbilstoši savām vajadzībām. Izvēloties riepas, ir svarīgi pievērst uzmanību uz dažiem aspektiem – riepu izmēru, platumu un protektora rakstu. Arī uz to – kādam velosipēdam ir nepieciešama riepa. Mūsu klāstā ir pieejamas velosipēdu riepas kalnu (MTB), hibrīda velosipēdiem, tūrisma, pilsētas, bērnu, pusaudžu, saliekamiem, BMX, Gravel / Cyclocross, elektriskie, saliekamiem, sieviešu, vīriešu un pārējiem velosipēdiem. Arī ir pieejamas šosejas velosipēdu riepas.

Riepu izmērs un platums tiek izteikts ar standarta ETRTO marķējumu, kur X ir riepas platums, bet Y – riepas izmērs milimetros. Ja lielākoties braucat pa līdzenu ceļu, tad jāizvēlas gludāks protektora raksts, bet ja nepieciešama laba caurgājība – grumbuļainu. Spiedienam velosipēda kamerā jābūt tādam, kāds ir norādīts uz riepas sāna. Kalnu velosipēdiem jābūt 2-3 atmosfēras, pilsētas un hibrīda – ap 2-4 atmosfēras, bet šosejas velosipēdiem – ap 8-10 atmosfēru.

Divriteņa riepas izmēri norādīti uz riepas sāna. Vieni no populārākajiem velosipēdu riepu izmēriem ir sekojoši: 26 collas – paredzētas kalnu (MTB), pilsētas velosipēdiem; 28 collas – hibrīda, pilētas tipa velosipēdiem; 29 collas – paredzētas kalnu (MTB) velosipēdiem. Arī varam piedāvāt 12, 14, 16, 20, 24, 27.5 collu riepas. Mūsu klāstā ir pieejamas ne tikai melnas un brūnas bet arī krāsainas riepas. Populārās sarkanas, zilas, zaļas riepas bērnu velosipēdiem.

Vieni no populārākajiem un mūsu piedāvājami riepu ražotāji – SCHWALBE un Continental. Populārās starp riteņbraucējiem, augstās kvalitātes Schwalbe un Continental riepas nodrošinās stabilitāti un komfortu, braucot pa jebkādu ceļa segumu – gan pa meža ceļiem, gruntu, dubļiem, asfaltu. Populāri modeļi - Schwalbe Fatbike, Schwalbe Impac, Schwalbe Marathon, Schwalbe Smartpac un citi. Papildus šiem ražotājiem, Bikko.lv velosipēdu veikals var piedāvāt arī ekonomiskās klases riepu ražotāju – GEKON.

Velo bezkameru riepas– arī ir ļoti populārās riteņbraucēju starpā. OKO pašlīmējošas kameras ar to iekšā jau esošo speciālo šķidrumu/ hermētiķi. Tas ir gandrīz labākais risinājums, ar mērķi izvairīties no bojājumiem.

Pārdurtas riepas nomaiņa ir ļoti vienkārši:

1. Vispirms pārliecinājāties, vai Jums ir visi nepieciešami rīki. Velosipēdu veikalā var iegādāties speciālos riepas nomaiņas komplektus. 2. Neatkarīgi no tā, vai ir bojāta riepa, vai kamera, noņemiet velosipēda riteni. Lai varētu to izdarīt, ir jāieslēdz zemāks pārnesums un jāatkabina bremzes. Neaizmirstiet izlaist atlikušo gaisu – atkarībā no tipa, atgrieziet, saspiediet vai izvelciet ventili. Pēc tam aizbāziet specialo lāpstiņu starp aploci un riepu. Pakāpeniski, bāžot lāpstiņu pie aploces malu, noņemiet riepas un kameru. Apskatiet tās. 3. Ja pamanījāt ieplīsumu uz kameras, aizlīmējiet to gumijas ielāpu vai aiztriepiet ar ātri žūstošu līmvielu. Pārliecinieties, lai līmviela iekļūtu arī ieplīsumā. Salabotu vai jaunu kameru atkal ievietojiet aplocē pēc tam, kad jau būsiet uzlikuši lielāko veselas riepas daļu. Pārliecinieties, ka riepa ir uzlikta hermētiski, uz ventiļa uzmauciet pumpi un piepūtiet kameru ar gaisu. Tas ir viss.

Velosipēdu riepas Bikko.lv veikalā

Bikko.lv velosipēdu veikalā – plaša riepu izvēle par labām cenām. neatkarīgi no tā, kad iegādāsities – vasarā vai ziemā – iegāde pie mums atmaksājas! Ja nezināt, kādas konkrēti riepas Jums derētu, sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs izvēlēties labāko variantu Jūsu velosipēdam. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 22 302010.