0zł

Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Zīmols

Zīmols

Cena

Cena

  • 2,00 € - 210,00 €

Velo saslēdzēji

Ja vēlaties aizsargāt savu velosipēdu pret zagļiem, velosipēda slēdzene ir nepieciešama. Mūsu klāstā ir pieejamas dažāda tipa slēdzenes: ķēdes, U formas, troses, ar kodu vai signalizācijas, arī saliekamās. Pēdējā tiek uzskatīta par drošāko slēdzeni, salīdzinot ar pārējo tipu velosipēda slēdzenēm. Mēs varam piedāvāt augstās kvalitātes ABUS slēdzenes. Velosipēdu slēdzenes ABUS tiek ražotas Vācijā, tās ir ne tikai drošas, bet arī ražotas no tērauda un var kalpot uz ilgu laiku. Citi mūsu piedāvājami ražotāji – Merida, Prox, Tanyon, Azimut, Spencer un citi. Kvalitatīvi velo saslēdzēji – droša aizsardzība pret zādzībām.

Velo saslēdzēji – kādu izvēlēties?

Varam piedāvāt plašu dažādu tipu, izmēru un krāsu izvēli. Kaut ir populārās melnas slēdzenes, mums arī ir zaļas, sarkanas, zilas, oranžas slēdzenes.

U formas slēdzenes
Tās ir vienas no biežākajiem un labākajiem slēdzeņu veidiem. Ne velti – šīs velo drošības slēdzenes ir izturīgas pret āmuru, knaiblēm, mēģinājumiem nogriezt. Slēdzeņu izmēri var būt dažādi, taču jo tās ir mazākas, jo ir labāk. Mazākā slēdzene veido mazāk spraugu starp aizsargājamo velosipēdu un slēdzamo vietu. Tāpēc tās var samazināt zagļa iespēju nolauzt vai nogriezt slēdzeni, jo nevarēs iebāzt lauzni.

Saliekamā slēdzene
Mūsdienās saliekamās slēdzenes kļūst populārākās, tās tiek ražotas no pastiprināta tērauda. Šādu slēdzeņu drošības līmenis var būt ļoti augsts. Tās nogriezt ir grūti, jo ir nepieciešami speciālie rīki. Saliekamā slēdzene ir ne tikai ērta, taču arī droša. To var saliekt līdz kompaktiskam izmēram un ērti transportēt komplektā esošajā konteinerā/turētājā. Salokāma slēdzene bieži ir ražota no īpaši izturīga tērauda. Populāri salokamu slēdzeņu izmēri: 70 cm, 75 cm, 85 cm, 80 cm, 90 cm un citi.

Troses slēdzenes
Šīs slēdzenes ir vieglāk nogriezt nekā U formas, tāpēc tās ir vairāk paredzētas pilsētas vietām, kur zādzības notiek retāk. Bieži velosipēdu slēdzenes tiek aizslēgt ar atslēgu vai ar kodu, taču tam nav nozīmes, ja trose ir viegli nogriežama. Taču pašiem trosēm jābūt ne tikai pietiekami ilgi, lai būtu iespējams apskaut stabu, taču arī pietiekami biezām – vismaz 8 mm. Plānākas troses ir vieglāk nogriezt.

Ķēdes slēdzenes
Tās ir stiprākas nekā troses slēdzenes un izturīgākas pret vīlēm un knaiblēm. Šādas ķēdes nepieciešams saskaņot ar pietiekami stipru slēdzeni, jo bieži to salauzt vieglāk nekā ķēdi. Vēl viens ķēdes slēdzenes trūkums – biežas tās izmantošanas dēļ zagļi jau ir iemācījušies to nogriezt vai pārgriezt ar spēcīgākiem rīkiem. Salīdzinot ar troses slēdzeni, ķēdes slēdzene ir drošāka. Populāri ķēdes slēdzeņu izmēri - 110 cm, 120 cm, 150 cm un citi.

Slēdzenes ar signalizāciju
Signalizācija var tikt pieslēgta slēdzenei vai darboties atsevišķi. Taču ar signalizāciju bieži rodas problēmas, jo tā ir pārāk daudz vai pārāk maz jūtīga.

Kā pasargāt velosipēdu pret zagļiem?
Ieteicams visus slēdzeņu veidus saskaņot vienu ar otru. Piemēram, saliekamās slēdzenes var tikt saskaņotas ar U formas ķēdes slēdzenēm. Ja nav iespējams piestiprināt U formas slēdzeni pie velosipēdu atstāšanas vietas, ieteicams ar šo slēdzeni saslēgt riteņus, bet pašu velosipēdu pieslēgt ar ķēdes slēdzeni. Ieteicams pieslēgt aizmugurējo velosipēda trijstūri – kur ritenis un rāmis ir tuvāk viens otram. Ja nepieciešama lielāka drošība, iespējams pieslēgt ar divām U formas slēdzenēm – priekšā un galā.

Velosipēda saslēdzēju cenas
Velosipēda saslēdzēju cenas ir atkarīgas no slēdzenes tipa un drošības līmeņa. Lētākās – troses slēdzenes, kas minimāli aizsarga velosipēdu. Dārgākas, taču drošākas – saliekamās, U-formas, ķēdes slēdzenes un slēdzenes ar signalizāciju. Ja nezināt, kāda velosipēda slēdzene Jums derētu, sazināties ar mūsu konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Sazināties pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 22 302010
Skatīt vairāk Read less

Aktīvie filtri