0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg

Velo saslēdzēji

Ja vēlaties aizsargāt savu velosipēdu pret zagļiem, velosipēda slēdzene ir nepieciešama. Mūsu klāstā ir pieejamas dažāda tipa slēdzenes: ķēdes, U formas, troses, ar kodu vai signalizācijas, arī saliekamās. Pēdējā tiek uzskatīta par drošāko slēdzeni, salīdzinot ar pārējo tipu velosipēda slēdzenēm. Mēs varam piedāvāt augstās kvalitātes ABUS slēdzenes. Velosipēdu slēdzenes ABUS tiek ražotas Vācijā, tās ir ne tikai drošas, bet arī ražotas no tērauda un var kalpot uz ilgu laiku. Citi mūsu piedāvājami ražotāji – Merida, Prox, Tanyon, Azimut, Spencer un citi. Kvalitatīvi velo saslēdzēji – droša aizsardzība pret zādzībām.

Skatīt vairāk Read less

Velo saslēdzēji tiešsaistē

Varam piedāvāt plašu dažādu tipu, izmēru un krāsu izvēli. Kaut ir populārās melnas slēdzenes, mums arī ir zaļas, sarkanas, zilas, oranžas slēdzenes.

U formas slēdzenes

Tās ir vienas no biežākajiem un labākajiem slēdzeņu veidiem. Ne velti – šīs velo drošības slēdzenes ir izturīgas pret āmuru, knaiblēm, mēģinājumiem nogriezt. Slēdzeņu izmēri var būt dažādi, taču jo tās ir mazākas, jo ir labāk. Mazākā slēdzene veido mazāk spraugu starp aizsargājamo velosipēdu un slēdzamo vietu. Tāpēc tās var samazināt zagļa iespēju nolauzt vai nogriezt slēdzeni, jo nevarēs iebāzt lauzni.

Saliekamā slēdzene

Mūsdienās saliekamās slēdzenes kļūst populārākās, tās tiek ražotas no pastiprināta tērauda. Šādu slēdzeņu drošības līmenis var būt ļoti augsts. Tās nogriezt ir grūti, jo ir nepieciešami speciālie rīki. Saliekamā slēdzene ir ne tikai ērta, taču arī droša. To var saliekt līdz kompaktiskam izmēram un ērti transportēt komplektā esošajā konteinerā/turētājā. Salokāma slēdzene bieži ir ražota no īpaši izturīga tērauda. Populāri salokamu slēdzeņu izmēri: 70 cm, 75 cm, 85 cm, 80 cm, 90 cm un citi.

Troses slēdzenes

Šīs slēdzenes ir vieglāk nogriezt nekā U formas, tāpēc tās ir vairāk paredzētas pilsētas vietām, kur zādzības notiek retāk. Bieži velosipēdu slēdzenes tiek aizslēgt ar atslēgu vai ar kodu, taču tam nav nozīmes, ja trose ir viegli nogriežama. Taču pašiem trosēm jābūt ne tikai pietiekami ilgi, lai būtu iespējams apskaut stabu, taču arī pietiekami biezām – vismaz 8 mm. Plānākas troses ir vieglāk nogriezt.

Ķēdes slēdzenes

Tās ir stiprākas nekā troses slēdzenes un izturīgākas pret vīlēm un knaiblēm. Šādas ķēdes nepieciešams saskaņot ar pietiekami stipru slēdzeni, jo bieži to salauzt vieglāk nekā ķēdi. Vēl viens ķēdes slēdzenes trūkums – biežas tās izmantošanas dēļ zagļi jau ir iemācījušies to nogriezt vai pārgriezt ar spēcīgākiem rīkiem. Salīdzinot ar troses slēdzeni, ķēdes slēdzene ir drošāka. Populāri ķēdes slēdzeņu izmēri - 110 cm, 120 cm, 150 cm un citi.

Slēdzenes ar signalizāciju

Signalizācija var tikt pieslēgta slēdzenei vai darboties atsevišķi. Taču ar signalizāciju bieži rodas problēmas, jo tā ir pārāk daudz vai pārāk maz jūtīga.

Ieteicams visus slēdzeņu veidus saskaņot vienu ar otru. Piemēram, saliekamās slēdzenes var tikt saskaņotas ar U formas ķēdes slēdzenēm. Ja nav iespējams piestiprināt U formas slēdzeni pie velosipēdu atstāšanas vietas, ieteicams ar šo slēdzeni saslēgt riteņus, bet pašu velosipēdu pieslēgt ar ķēdes slēdzeni. Ieteicams pieslēgt aizmugurējo velosipēda trijstūri – kur ritenis un rāmis ir tuvāk viens otram. Ja nepieciešama lielāka drošība, iespējams pieslēgt ar divām U formas slēdzenēm – priekšā un galā.

Velosipēda saslēdzēju cenas ir atkarīgas no slēdzenes tipa un drošības līmeņa. Lētākās – troses slēdzenes, kas minimāli aizsarga velosipēdu. Dārgākas, taču drošākas – saliekamās, U-formas, ķēdes slēdzenes un slēdzenes ar signalizāciju.

Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds konkrēti Velo saslēdzēji vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 25 893323.

Bikko.lv internetveikals – labas cenas katru dienu!