0zł

VĪRIEŠU VELOSIPĒDI

Mūsu klāstā ir pieejami dažāda tipa un ražotāja vīriešu velosipēdi, sākot ar kalnu (MTB), hibrīda un beidzot ar pilsētas, tūrisma, šosejas, elektriskajiem un citiem velosipēdiem.

Kādi vīriešu velosipēdi ir populārākie?

Pašlaik popularākie ir sekojošu tipu vīriešu velosipēdi:

Vīriešu pilsētas velosipēdi – varam piedāvāt plašu pilsētas velosipēdu klāstu. Ērti sēdekļi, stūres rokturīši, papildu piederumi (bagāžnieks, apgaismojuma komplekts, dubļusargi). Šīs velosipēds ir paredzēts netika braukšanai pa pilsētu, bet arī pa plūdmali. Izvēlējaties no stilīgajiem 26“ un 28“ collu velosipēdiem, ar ātrumiem (iekšējiem un ārējiem). Mūsu piedāvāti ražotāji: Romet, Unibike. Mēs varam piedāvāt Romet, Azimut, Embassy firmas pilsētas velosipēdus un saliekamos Romet Wigry.

Vīriešu kalnu velosipēdi (tā sauktie MTB velosipēdi) – varam piedāvāt vīriešu kalnu velosipēdus ar riteņiem 26“, 27.5“, 29“ izmērā. Izvēlējaties no tādiem ražotājiem kā Merida, Romet, Kellys, Unibike. Vīriešu tūrisma velosipēdi – ērti un universāli velosipēdi, kas paredzēti ilgiem braucieniem un braukšanai pa pilsētu. Šīs velosipēds ir piemērots braukšanai gan pa asfaltu, gan pa gruntu, meža taciņiem. Komforta braukšanai, tūrisma velosipēdu komplektācijā iekļauti dubļusargi, apgaismojuma komplekts, ķēdes aizsargs, sēdekļi, bagāžnieks, dažreiz arī grozs un citi piederumi. Tūrisma velosipēdi komplektējami tā, lai tiktu nodrošināta ērta sēdēšana, pat dodoties arī uz ilgiem braucieniem. Mūsu piedāvājami ražotāji - Romet, Unibike.

Vīriešu hibrīda velosipēdi – lieliski paredzēti braukšanai gan pa asfaltu, gan pa gruntu vai meža ceļiem. Tie ir sportiski, tos ir īpaši iecienījuši cilvēki, kuri brauc pa dažādu ceļa segumu. Parasti Cross velosipēdi tiek komplektēti ar 28“ izmēra riepām, visbiežāk ar diska bremzēm, amortizējošo priekšējo dakšu un cits. Protams, krosa velosipēdi ir lieliski piemēroti tūrisma braucieniem, aprīkojot velosipēdu ar dažādiem piederumiem – apgaismojuma komplektu, grozu, somām un cits. Mūsu piedāvājamo hibrīda velosipēda ražotāji ir Merida, Romet, Unibike, Kellys, Azimut.

Kā izvēlēties velosipēdu?

Vīriešu velosipēda izvēle ir atkarīga no braukšanas stila, seguma un norīkojuma. Izvēloties velosipēdu, vajadzētu arī apsvērt, vai velosipēds būs paredzēts:

  • sportam;
  • braukšanai pilsētā, satiksmei;
  • braukšanai pa meža, grunta, smilšu segumu;
  • tūrisma braucieniem;
  • atpūtai.

Tas viss Jums ļaus vieglāk izvēlēties, kāda tipa vīriešu velosipēdi Jums derētu. Paliks tikai izvēlēties komplektāciju, krāsu un izmēru!

Kā izvēlēties velosipēdu pēc auguma?

Augums ir varbūt vissvarīgākais faktors, izvēloties atbilstošu rāmja un riteņa izmēru. Jo riteņbraucēja augums ir lielāks, jo rāmis arī būs lielāks. Izvēloties MTB velosipēdu, ir jāpievērš uzmanība riteņu izmēram - 26“, 27.5“ vai 29“. Velosipēds ar mazākiem riteņiem ir vairāk manevrētspējīgs, tas vairāk piemērots zemāka auguma riteņbraucējiem. Velosipēdi ar lielāka izmēra riteņiem ir mazāk manevrētspējīgs, tāpēc vairāk piemēroti lielāka auguma riteņbraucējiem.

Ja Jums patīk komfortabla, viegla braukšana pa pilsētu, parku, taciņām vai pludmali, labākā izvēle – pilsētas velosipēdi. Ja gribas sportiskāko variant - uzmanības vērti ir kalnu (mtb) un hibrīda (krosa) velosipēdi, kas paredzēti ne tikai braukšanai pa pilsētu, bet arī pa meža taciņām, gruntu, ilgākiem attālumiem. Sportam (profesionālam vai amatieru) tiek izvēlēti šosejas, kalnu velosipēdi, bet ilgākiem braucieniem – tūrisma velosipēdi.

Kur pirkt vīriešu velosipēdus?

Mūsu piedāvājamus vīriešu velosipēdus varat iegādāties Bikko.lv interneta velosipēdu veikalā. Pievilcīgās cenas, plašs klāsts un rāmja izmēra izvēle ļaus Jums izvēlēties tieši Jūsu vajadzībām atbilstošu velosipēdu. Plānojat iegādāties, taču nezināt, kāda tipa vīriešu velosipēds Jums ir piemērotākais? Sazināties ar mūsu konsultantiem pa tālruni +371 22 302010 vai pa e-pastu: [email protected]. Mūsu profesionāli konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties vislabāk Jūsu vajadzībām atbilstošu velosipēdu. Bikko.lv interneta veikals– labi velosipēdi katram. Viegla izvēle, vienkārša pasūtīšana!