0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Krāsa
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Tips
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

Skrejriteņi

Skrejritenis – mūsdienīgs un kompakts transportlīdzeklis, kas ļauj braukt, izvairoties no automobiļu sastrēgumiem.

Skatīt vairāk Read less

Skrejritenis tiešsaistē

Skrejriteņi

Skrejritenis – mūsdienīgs un kompakts transportlīdzeklis, kas ļauj braukt, izvairoties no automobiļu sastrēgumiem. Pašlaik ir populāri ne tikai skrejriteni bērniem, bet arī pieaugušajiem, no ļauj ērti sasniegt vēlamo punktu, ir ērti, viegli un izturīgi. Mēs varam piedāvāt plašu skrejriteņu izvēli bērniem un pieaugušajiem, mūsu katalogā atradīsiet skrejriteņus trikiem, skrejriteņus ar trim rieteņiem, skrejriteņus ar lielākiem un mazākiem riteņiem, ar MBX velosipēda stūri. Mūsu piedāvājami skrejriteņu ražotāji: Kidz Motion, Shulz, Puky.

Skrejriteņi bērniem

Skrejriteņi bērniem – lielisks transportlīdzeklis, kas piemērots no 2 gadu vecuma. Mazākiem bērniem, 2-4 gadu vecumā, ieteicams izvēlēties skrejriteņus ar 3 riteņiem (divi riteņi priekšā, trešais – aizmugurē). Šādi skrejriteņi ir stabilāki, to ir vieglāk vadīt, vieglāk saglabāt līdzsvaru. Skrejriteņi ar diviem riteņiem labāk ir piemēroti bērniem 4-8 gadu vecumā. Lielāki bērni jau ir iemācījušies saglabāt līdzsvaru, turklāt, velosipēdi, skrejriteņi ir manevrēt spējīgāki un ātrāki.

Kā izvēlēties bērnu skrejriteņi?

Galvenais kritērijs – bērna augums. Vecāki bieži kļūdījās, izvēloties skrejriteņus atbilstoši bērna gadiem. Katrs bērns aug atsevišķi, kā rezultātā ne katrs divus gadus vai trīs gadus vecs bērns jutīsies ērti uz tā paša skrejriteņa. Noskaidrojiet bērna augumu un, ņemot vērā, to izvēloties skrejriteni. Ļaujiet bērnam pašam izvēlēties vēlamo krāsu (jūs paši pievērsiet uzmanību komplektācijai). Izvēlējoties vēlamo krāsu, mazais braucējs, iespējams, ar lielāku prieku baudīs braukšanu ar skrejriteni! Mūsu klāstā var atrast dažādu krāsu bērnu skrejriteņus. Populārākie no tiem: zili, melni, zaļi, oranži, sarkani, arī skrejriteņi ar krāsainiem lokiem (tos var atrast Puky skrejriteņu klāstā).

Skrejriteņi trikiem – vēl viens skrejriteņu tips, kas ir populārs mazo starpā. Skrejriteņi trikiem ir paredzēti ekstremālai braukšanai, dažādu triku veikšanai uz rampas vai citās vietās. Skrejritenis trikiem ir paredzēts enerģiskiem bērniem, kuriem patīk aktīva atpūta. Šāds skrejritenis uzlabo reakciju, vispārīgās fiziskās spējas, veiklību. Tiem ir mazi ratiņi (parasti diametrs ap 10 mm), svars ir diezgan mazs, aprīkoti ar T vai Y formas stūri, kvalitatīvu un izturīgu korpusu, kas parasti ir ražots no alumīnija. Jāuzsver, ka skrejriteņi trikiem ir derīgi arī parastai braukšanai.

Galvenā atšķirība starp bērnu skūteri un pieaugušo skūteri ir izmērs un maksimālais pieļaujamais svars. Pieļaujamais svars attiecībā uz lielāko daļu no pieaugušajiem paredzētiem skrejriteņiem ir 100 kg, kaut šobrīd klāstā iespējams atrast arī skrejriteņus ar lielāku maksimālo pieļaujamo svaru, piem. līdz 180 kg.

Kādu skrejriteni izvēlēties?

- Izvēloties skrejriteni pieaugušajiem, ir ļoti svarīgi noskaidrot, kādā mērķī to izmantosiet. Vai domājat katru dienu braukt uz darbu ar skrejriteni? Varbūt tas kļūs par līdzekli aktīvākai brīvdienu pavadīšanai (brīva laika skrejriteņi)? Ja domājat ar skrejriteni veikt lielākas distances, ir lietderīgi apsvērt iespēju iegādāties elektrisko skrejriteni.

- Izvēloties skrejriteni (scooter), arī ir svarīgi noskaidrot, kur domājat ar to braukt, jo no tā ir atkarīgs skrejriteņa riteņu izmērs. Jo riteņi ir lielāki, jo labāk absorbē virsmas nelīdzenumus, bedrītes un tml. Padomājiet, vai tas būs līdzens ceļa segums, asfalta segums? Varbūt nāksies braukt arī pa nelīdzenām flīzēm, akmeņiem, bezceļiem? Ja domājat veikt lielākus nekā 1-2 km attālumus, izvēlējaties skrejriteņus ar lielākiem riteņiem. Ja veiksiet īsas distances, bet skrejriteni transportēsiet pa publisko transportu, nesāt pa kāpnēm vai veikalā, šādā gadījumā praktiskāks un ērtāks variants – mazāki skrejriteņa riteni.

- Vēl viens svarīgs kritērijs, kas jāņem vērā, izvēloties šo transportlīdzekli – skrejriteņa salikšanas mehānisms. Vai skrejritenis ir viegli saliekams? Vai nebūs problēmu ar transportēšanu un glabāšanu?

- Vēl viens svarīgs kritērijs – riteņu gultņi. Kaut braukšanas ātrumu un ērtību tie neietekmē, riteņu gultņi var ietekmēt brīvskrējienu. Gultņu līmeņi tiek raksturoti ar ABEC definīciju. Jo skaitlis blakus ABEC ir lielāks, jo gultņu pretestība pret ārējo iedarbību ir mazāka un gultņi ātrāk nolietojas. Piem. ABEC – 9 ir augstākās kvalitātes gultņi nekā ABEC – 5.

- No kā ir ražoti skūtera riteņi? Lielākās daļas no skūteriem riteņi ir ražoti no poliuretāna, taču šobrīd ir pieejami skūteri ar piepūšamiem riteņiem.

Atbildot uz šiem jautājumiem, mēs neapšaubām, ka pareizi nolemsiet, kāda veida un kādas komplektācijas transportlīdzeklis atbilstu Jūsu vajadzībām.

Alumīnija un tērauda skūteri. Kurš ir jāizvēlas?

Izvēloties skūteri, bieži rodas jautājums – skūteris ar tērauda vai alumīnija rāmi? Nav vienprātības. Skūteri ar tērauda rāmi ir smagāki, bet lētāki, bet skrejriteņi ar alumīnija rāmi ir dārgāki, taču izturīgāki, vieglāki, nerūsoši, izturīgi pret koroziju un citiem ārējiem faktoriem. Viss ir atkarīgs no pircēja vajadzībām un summas, kas paredzēta pirkumam.

Skrejriteņu cenas

Gan bērnu, gan pieaugušajiem paredzētu skrejriteņu cena ir atkarīga no šā transportlīdzekļa komplektācijas, lietošanas mērķa un citiem kritērijiem. Bērnu skrejriteņu cena Bikko.lv veikalos svārstās no Eur 44, paredzēto pieaugušajiem – no Eur 109. Arī Bikko.lv elektroniskais veikals sniedz iespēju iegādāties skrejriteni līzingā – šādā gadījumā par iegādātu skrejriteni varēsiet norēķināties pa daļām Jums ērtajā laikā. Protams, Bikko.lv veikali bieži piemēro akcijas un atlaides attiecībā uz skrejriteņiem, kā rezultātā tajā laikā var iegādāties vēlamo skrejriteni lētāk.

Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds konkrēti velosipēds vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un kāds velosipēds ir jāiegādājas Jums derētu, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 25 893323.

Bikko.lv internetveikals – labas velosipēdu cenas katru dienu!