0zł

Šosejas velosipēdi

Braukt pa labu ceļu ļoti ātri – šāds ir šosejas velosipēdu norīkojums. Šiem velosipēdiem ir šauri 28“ riteņi ar aerodinamiskajiem spieķiem. Šaurām riepām bieži ir līdzens protektors. Tiek izstrādātas pilnībā integrētas pārnesumu pārslēgšanas sistēmas, kas nodrošina īpaši precīzu un ātru pārslēgšanu. Šosejas velosipēda rāmis un visi komponenti tiek izstrādāti ļoti viegli, tiek izmantoti īpaši viegli sakausējumi un kompozītmateriāli, tiek izstrādātas vieglās aerodinamiskās formas. Ražošanā tiek izmantoti viegli sakausējumi ievērojami samazina velosipēda svaru. Populārāki ražojami rāmji – no karbona un alumīnija. Šosejas velosipēdu konstrukcija un pieļaujams minimālais svars ir stingri reglamentējams. Speciālais riteņbraucēja sēdēšanas veids tiek saskaņots tā, lai radītu pēc iespējas mazāku vēja pretestību, fiziskā slodze tiktu sadalītas mērķa muskuļu grupām un samazināta slodze locītavām. Bieži šosejas velosipēds tiek komplektēts ar divām zvaigznēm priekšā, bet lielākais aizmugurējo zvaigžņu skaits nodrošina vieglāku pārnesumu pārslēgšanu un precīzāku to izvēli, pielāgojoties braukšanas ritmam.

Visas šīs īpašības ļauj sasniegt lielu ātrumu un to uzturēt. Tā kā tie ir sporta velosipēdi, šosejas velosipēdu rāmja izmēram jābūt precīzi izvēlētam pēc riteņbraucēja auguma. Varam piedāvāt sekojošus šosejas velosipēdus: vīriešu, sieviešu un bērnu Mūsu piedāvājami šosejas velosipēdu ražotāji ir Unibike, Merida ir Romet.

Fitness velosipēdi arī tiek pieskaitīti pie šosejas velosipēdiem. Tas ir velosipēds ar taisnu stūri, piemērots ātrai braukšanai pa labu līdzenu ceļu. Šiem sporta šosejas velosipēdiem piemīt šosejas velosipēdam īpašības. Šauras 28" riepas bieži ir plikas, proti, ar līdzenu protektoru. Vajadzības gadījumā var būt minimālais raksts, ja vēlama lielāka saķere, īpaši slapja seguma gadījumā. Priekšējai dakšai piemīt tāda forma, lai gaisa pretplūsma pašķirtos un netraucētu riteņbraucēju, kā arī neradītu pretestību. Fitness velosipēda rāmis un visi komponenti tiek izstrādāti ļoti viegli, tiek izmantoti īpaši viegli sakausējumi un kompozītmateriāli, tiek izstrādātas vieglās aerodinamiskās formas. Bieži fitness velosipēdi tiek komplektēti ar divām zvaigznēm priekšā, bet lielākais aizmugurējo zvaigžņu skaits nodrošina vieglāku pārnesumu pārslēgšanu un precīzāku to izvēli, pielāgojoties braukšanas ritmam.

Nezināt, kādu iegādāties šosejas velosipēdu?
Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds šosejas velosipēds vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un kāds velosipēds Jums ir jāiegādājas, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 22 302010.
Skatīt vairāk Read less

Aktīvie filtri