0zł

Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Zīmols

Zīmols

Cena

Cena

  • 212,00 € - 479,00 €

Tips

Tips

Rāmja materiāls

Rāmja materiāls

Gads

Gads

Saliekamie

Kādā ziņā atšķiras saliekamie velosipēdi?
Viena no lielākajā priekšrocībām, kas piemīt saliekamais velosipēds – aizņemtā vieta un komforts. Ar saliekamo velosipēdu ir ērti braukt mazus attālumus, to transportēt un glabāt ierobežotās platības apstākļos. Braucot pie jūras vai uz apskates ekskursijām, to vienkārši iespējams novietot bagāžniekā, bet braucot ar lidmašīnu – pat ceļa somā. Tas arī ir lielisks risinājums tiem, kuri dzīvoja daudzstāvokļu mājā, vai tiem, kuru mājās nav daudz vietas: velosipēdus ir ērti glabāt balkonā, skapī vai novietot darba vietā. Saliekamais velosipēds – tas ir velosipēds, kas vienmēr ir pie rokas. Tiek radīti tā, lai būtu iespējams tos viegli un ātri saliekt, aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas, bet transportēšanai nebūtu nepieciešami speciāli velosipēda turētāji.

Minēto iemeslu dēļ šie velosipēdi tiek komplektēti ar mazākām 20“ vai 24“ riepām, kas ļauj vieglāk transportēt velosipēdu. Šādam velosipēdam ir 3, 6, 8 pārnesumi, kājas un (vai) rokas bremzes, alumīnija vai tērauda rāmis, ērts sēdeklis, apgaismojuma komplekta, bagāžnieks, ķēdes aizsardzība. Mēs varam piedāvāt arī elektriskos saliekamos velosipēdus. Saliekamais velosipēds vislabāk piemērots pieaugušajiem, kuru augums ir no 160 līdz 180 cm. Saliekamo velosipēdu cena ir atkarīga no velosipēda komplektācijas, pārnesumu tipa un pārējām niansēm. Saliekamo velosipēdu bez pārnesumiem cena ir ievērojami mazāka nekā velosipēda ar iekšējiem un ārējiem pārnesumiem. Mūsu piedāvājami saliekamo velosipēdu ražotāji ir Dahon, Romet, Azimut, Geobike.

Saliekamais elektriskais velosipēds – lieliska izvēle tiem, kuri vēlas baudīt braukšanas ar velosipēdu prieku, taču samazināt slodzi uz kājām.

Saliekamo velosipēdu piegāde notiek visā Latvijā. Piegāde notiek uz tādām pilsētām kā: Rīga, Pārdaugava, Ventspils, Jelgava, Liepājā, Valmiera, Daugavpils, Ogrē, Sigulda, Jēkabpils, Jūrmala, Rēzekne un citām.

Bikko.lv internetveikals – laba cena un kvalitatīvās preces no tiešiem avotiem!
Skatīt vairāk Read less

Aktīvie filtri