0zł

Biežāk uzdotie jautājumi (B.U.J.)

Ietaupot Jūsu dārgo laiku, mēs esam apkopojuši pircēju uzdotos jautājumus un atbildes uz tiem.

1.    Kā izvēlēties rāmja izmēru / kas ir velosipēda rāmja izmērs?

ATB: Velosipēda rāmja izmērs nosaka paša velosipēda lielumu, pēc kura iespējams novērtēt, vai izvēlētais modelis atbilst klienta individuālajām vajadzībām. Lai noteiktu atbilstošu rāmja izmēru, parasti pietiek zināt velosipēdista garumu.
 
2.    Kā izvēlēties velosipēdu / vēlos iegādāties velosipēdu, bet nezinu, kāds būtu man piemērots?
 
ATB: Aizpildiet kontaktinformāciju, norādot informāciju, kāda veida vietās Jūs plānojat braukt, kā parasti plānojat lietot velosipēdu, kāds ir maksimālais plānotais izdevumu budžets velosipēdam. To pašu informāciju un uz visiem jautājumiem Jums atbildēs mūsu konsultanti, kuri konsultēs un piedāvās Jums piemērotāko velosipēdu pēc tehniskajām īpašībām un piemērotākās cenas.
Detalizētu aprakstu par dažādiem velosipēdu tipiem un to lietošanu var atrast šeit, kā arī informāciju par to, kā izvēlēties piemērotāko velosipēdu šeit.

3.    Vai internetā pasūtītais divritenis tiek piegādāts samontēts / pilnībā salikts?

ATB: Velosipēds BIKKO.lv interneta veikalā tiek iegādāts un nosūtāms oriģinālajā ražotāja iepakojumā (ja nav norādīts vai pasūtīšanas laikā nav izvēlēts citādi). Šāds iepakojums nodrošina maksimālu drošību velosipēda transportēšanai un uzglabāšanai, kā arī palīdz izvairīties no iespējamiem bojājumiem. Oriģinālajā iepakojumā velosipēds biežāk ir ar noņemtu priekšējo riepu, nenoregulētiem pedāļiem, neuzstādītu sēdekli un stūri, tāpat var būt nepieciešams noregulēt tā ātruma pārslēgšanas sistēmu. Pirms sākat lietot velosipēdu, to svarīgi salikt un noregulēt pašam vai aizvest to uz specializētu servisu, kurā montēšanas un regulēšanas pakalpojumu veiks profesionāli un ātri (tā iespējamās izmaksas ir no 15 līdz 30 EUR, atkarīgs no velosipēda sarežģītības).
Rūpējoties par klienta ērtībām un komfortu, mēs varam Jums piedāvāt pilnu velosipēda salikšanu pirms piegādes pakalpojuma, kas papildus maksā tikai 24.90 EUR. Uz pakalpojumu – velosipēda salikšana un piegāde XL iepakojumā, ieskaitot: riepas, sēdekļa, kā arī stūres uzstādīšana, pilna ātrumu pārslēgšanas sistēmas un bremžu noregulēšana, kā arī piegāde Jums lielajā kartona kastē tikai ar noņemtu stūri un nenoregulētiem pedāļiem.

4.    Man patiešām patīk Jūsu piedāvātais velosipēds, taču cena...

ATB: BIKKO.lv cenšas, lai ikviens veikala klients būtu pilnībā apmierināts pie mums ar iegādāto divriteni. Tāpēc mūsu veikals sniedz iespēju kaulēties par ejošās kolekcijas velosipēdu cenu vai vecākiem modeļiem, kas nav akcijas preces. Velosipēdi, kas pārdodami ar samazinātu cenu jau ir speciāli pasūtījumi, taču Jūs varat gaidīt ekskluzīvu piedāvājumu Jums personīgi.

5.    Ja es nevaru atrast man piemērotu preci, vai Jūs varētu man piedāvāt kaut ko piemērotu?

ATB: Jā. Ja neatrodas Jums vēlamo preci mūsu interneta veikalā, lūdzam sazināties ar mums pa kādu no norādītajiem saziņas līdzekļiem un mēs Jums varēsim piedāvāt alternatīvus variantus.

6.    Piesakot pasūtījumu, netika saņemts pasūtījuma apstiprinājums... ko darīt tālāk?

ATB: Piesakot pasūtījumu, tas tiek ievietots rindā uz gaidīšanu. Tajā laikā var tikt pārbaudīta Jūsu izvēlētās preces pieejamība. Pārbaudot preces pieejamību, Jums tiks izsūtīta elektroniska vēstule ar pasūtījuma apstiprinājumu, kā arī tālākiem norādījumiem.