0zł

KAS MĒS ESAM?

VELOSIPĒDU TIRDZNIECĪBAS NOZARES LĪDERIS, kam pamatā ir stabils uzņēmums

BIKKO.lv – interneta veikals ir velosipēdu, to detaļu un aksesuāru tirdzniecības līderis Lietuvā. Uzņēmums, kas pārvalda mūsu veikalu, tika dibināts 2012 gadā un kopš tā laika ir izaudzis par vienu no lielākajiem velosipēdu tirgotājiem Lietuvā un Baltijas valstīs, taču mēs neapstājamies un turpinām attīstīt gan klientu apkalpošanu, gan piedāvāto sortimentu. Esam izveidojuši spēcīgas savstarpējas saites gan ar lieliem, gan maziem ražotājiem un partneriem visā pasaulē, importējot to produkciju bez starpniekiem. Esam ekskluzīvs šo ražotāju zīmolu pārstāvis, šī iemesla dēļ, vairumā gadījumu varam piedāvāt ļoti konkurētspējīgas cenas, kā arī vienmēr piedāvājam augstākās klases plašu pakalpojumu klāstu, kas ir saistīti ar preci pēc tās pārdošanas, kā arī klientu atbalstu, izmantojot vairākus saziņas līdzekļus.

PLAŠS KLĀSTS, sevišķi liels preču klāsts ievērojami lielā noliktavas teritorijā

BIKKO.lv piedāvā plašu sortimentu, kur ietilpst vairāki tūkstoši dažādu preču un to skaits turpina pieaugt! Un, ja runājam par precēm, kuras varat pasūtīt no ražotāju noliktavām, šis skaits pieaug līdz 40-60 000 unikālu priekšmetu. Populārākās detaļas, kas tiek pieprasītas biežāk, tiek glabātas mūsu pašu noliktavā lielākā daudzumā, tāpēc varam piedāvāt sevišķi īsus piegādes termiņus un apmierināt vairāku klientu vajadzības vienlaikus! Ikviens klients – no profesionāla līdz braucējam, kas vienkārši izvēlas velosipēdu par savu ikdienas sabiedroto, mūsu interneta veikalā atradīs, ko izvēlēties, jo piedāvājam gan augstākās, gan zemākās klases preces. Abos gadījumos kvalitāte vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte, un šī iemesla dēļ zīmoli tiek atlasīti ļoti rūpīgi.    Varam arī piedāvāt reti sastopāmās preces tieši no noliktavas. Ar to mēs atšķiramies!

Lieliem daudzumiem ir nepieciešams liela uzglabāšanas telpa! Tāpēc mums ir apvienota noliktavas sistēma, kas kopā veido vairāk nekā ~ 10 000 m 2 noliktavas platības. Tas viss ir iespējams, pateicoties mūsu izcilajām ilgtermiņa attiecībām ar ražotājiem un partneriem. Mūsu noliktavā tiek izmantoti mūsdienīgi kompleksie tehnoloģiskie risinājumi, lai pasūtījumu sagatavošana, iepakošana un nosūtīšana būtu pēc iespējas efektīvāka, lai produkti nonāktu pie klientiem laikā un labā stāvoklī.

UZTICAMS UZŅĒMUMS, stabila komanda ar kvalitatīvu pieredzi

Daudzi BIKKO.lv darbinieki paši ir velosipēdu entuziasti, kuri aizraujas ar riteņbraukšanu, kas nozīmē, ka mēs saviem klientiem spējam sniegt profesionālus un kompetentus pakalpojumus. Mūsu entuziastiska, draudzīgā un efektīvā iekšējā komunikācija palīdz mums veidot spēcīgu ekspertu komandu, kas spēj īstenot savas idejas, tādējādi uzlabojot mūsu apkalpošanu klientiem.

UN MŪSU GALVENAIS MĒRĶIS IR … apmierināts klients

Mēs pastāvīgi meklējam jaunus un interesantus produktus un esam soli priekšā, veicot uzlabojumus – mazus un lielus. Mūsu prioritāte ir vienmēr apmierināt visu mūsu klientu daudzveidīgās prasības, piedāvājot plašu sortimentu par labāko iespējamo cenu, vienlaikus nodrošinot, ka katrs mūsu klients izjūt gandarījumu un prieku iepirkšanās procesā mūsu vietnē BIKKO.lv un vēl ilgi pēc pirkuma un pasūtījuma saņemšanas.


Vai jums rodas jautājumi? Vēlaties saņemt piedāvājumu vai meklējat risinājumu? Nevilcinieties! Sazinieties ar BIKKO.lv:

E-pasts: [email protected]

Skype: BIKKO.lv

Tālrunis: +371 22 302010

FaceBook: https://www.facebook.com/bikkoLV

Mūsu noliktavas adrese: Radviliškio g. 49, LT- 76371, Šauļi, Lietuva

Mēs tirgojam ne tikai tiešsaistē interneta veikalā - www.BIKKO.lv, bet arī mazumtirdzniecības veikalos Lietuvā: Klaipēda - Galinio Pylimo g. 28, Šauļi - Tilžės g. 134,  Kauņa - Birželio 13-osios g. 1 un Viļņa - Šeimyniškių g. 21. Detalizētāka informācija par veikaliem ir pieejama sadaļā VEIKALA INFORMĀCIJA.

Bikko interneta veikals pieejams Lietuvā, Igaunijā un Somijā: Bikko.lt, Bikko.eeBikko-pyorat.fi