0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Krāsa
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Rāmja izmērs
Tips
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

Bērnu velosipēdi

Bērnu velosipēdi – neatkārtojama izklaide mazajiem, kuru var izmēģināt bērni no 1,5 gada vecuma. Bērnu velosipēdi uzlabo bērna koordināciju, pastiprina viņa muskuļus un, protams, uzlabo garastāvokli.

Skatīt vairāk Read less

Bērnu velosipēdi tiešsaistē

Bērnu velosipēdi

Bērnu velosipēdi – neatkārtojama izklaide mazajiem, kuru var izmēģināt bērni no 1,5 gada vecuma. Bērnu velosipēdi uzlabo bērna koordināciju, pastiprina viņa muskuļus un, protams, uzlabo garastāvokli. Cik priecīgi doties ārā un pavizināties kopā ar draugiem vai visu ģimeni un ienirt piedzīvojumos! Bērnu velosipēdi tiek radīti, ņemot vērā bērnu vajadzības un vēlmes. Svarīgi ir tas, ka tie tiek komplektēti atbilstoši bērna proporcijām. Sākot ar pirmo velosipēdu, augot bērna, aug arī viņa velosipēds. Tāpēc, lai velosipēds bērnam būtu ērts, velosipēdi jāizvēlas pēc auguma un pēc vecuma.

Līdzsvara velosipēdi un skūteri bērnam

Līdzsvara velosipēdi

Tas ir pirmais bērna velosipēds, kas paredzēts bērna iemācīšanai saglābāt līdzsvaru. Šiem velosipēdiem nav pedāļu – ar tiem jābrauc, ar kājām virzoties uz priekšu. Braucot ar līdzsvara velosipēdu, uzmanība tiek vērsta uz līdzsvara saglabāšanu, tiek uzlaboti parastā velosipēda vadīšanas iemaņas. Balansēšanas velosipēds ir paredzēts bērniem no 1.5–3 gadu vecuma. Varam piedāvāt dažāda tipa vāciešu PUKY līdzsvara velosipēdus bērniem.

Skūteri

Tas ir krāsains bērnu transportlīdzeklis, kas paredzēta bērniem no 2 gadu vecuma. Bērniem 2-4 gadu vecumā ieteicami skūteri ar trim riteņiem, no kuriem divi ratiņi atrodas priekšā un viens ritenis – aizmugurē. Šādi skūteri ir stabilāki, tāpēc lieliski der pirmo iemaņu iegūšanai. Lielāki skūteri ar trim riteņiem ir paredzēti bērniem no 6 gadu vecuma. Ieteicams vecums skūteriem ar diviem riteņiem – bērniem 3 gadi, bet lielāku skūteru gadījumā – 4–8 gadu vecumā un vecākajiem bērniem. Šāda tipa skūteri ir vairāk manevrētspējīgi un paredzēti bērniem, kuri jau prot braukt. Jebkādā gadījumā, izvēloties konkrēto skūteri, ieteicams precizēt, kādam augumam/vecumam tas ir paredzēts. Mūsu klāstā ir pieejami KIDZ MOTION un vācu PUKY skūteri.

Dažos gadījumos var būt svarīgs arī iekšējais kāju augstums. Pašiem mazākajiem pedāļu mīšana var būt pārāk grūts uzdevums, tāpēc bieži labākais pirmais bērnu velosipēds ir līdzsvara velosipēds. Runājot par mazliet lielākiem velosipēdiem, bieži bērnu riteņi tiek komplektēti kopā ar palīgriteņiem un stumšanas rokturi, lai būtu vieglāk iemācīties braukt. Komplektācijā bieži tiek iekļauti arī ķēdes un stūres aizsargi, kas aizsargās bērnu pret nākotnes ievainojumiem. Bērnu divriteņi bieži nav dārgi, bet kad mazais to būs izaudzis, vienmēr varēsiet to pārdot vai nodot sava jaunākam bērnam. Velosipēdu interneta veikalā pieejama plaša bērnu velosipēdu izvēle, tāpēc noteikti viegli izvēlēsities piemērotāko velosipēdu. Mūsu piedāvājami bērnu velosipēdu ražotāji ir UNIBIKE, MERIDA ir ROMET, PUKY, MONTERIA, MAGIC BIKE, MEXLLER.

12 collu velosipēdi – piemēroti ~75–90 cm augumam, bērniem apmēram 1,5– 4 gadu vecumā. Šie bērnu riteņi bieži tiek komplektēti ar palīgriteņiem, palīgrokturi, kas palīdz atbalstīt bērnu, viņam minot, arī ar ķēdes aizsargu. Bērnu riteņi no 2 gadiem (vai pat no 1,5 gada) tiek komplektēti ar 12“ riepām, tie var būt gan ar pedāļiem, gan līdzsvaras. Mazi, izturīgi rāmji, plaša dizaina izvēle, biezas riepas, kas paredzētas asfalta vai cietam segumam. Šie bērnu velosipēdi bieži tiek komplektēti ar palīgriteņiem, kas palīdzēs bērnam saglabāt līdzsvaru. Bērnu velosipēdiem (riteņu izmērs 12 collas) ir sēdeklis ar regulējamu augstumu, ērta liektā stūre un divas bremzēšanas sistēmas: minot pedāļus atpakaļ un ar priekšējām rokasbremzēm.

14 collu velosipēdi – piemēroti ~80–100 cm augumam, bērniem apmēram 2,5–5 gadu vecumā. Šāda izmēra bērnu velosipēdiem arī ir palīgriteņi un citi papildu piederumi, grozs, zvaniņš vai skaņas signals. Bērnu velosipēdiem no 2 gadu vecuma ir biezas riepas, izturīgs rāmis un palīgriteņi, kas palīdzēs saglabāt līdzsvaru. Turklāt, 14“ bērnu velosipēdiem ir sēdeklis ar regulējamo augstumu, ērtu stūri, bet pats velosipēds tiek bremzēts, minot pedāļus atpakaļ vai ar priekšējām rokasbremzēm.

16 collu velosipēdi – piemēroti ~90–115 (117) cm augumam, bērniem apmēram 3,5– 6 gadu vecumā. 16“ velosipēdiem arī ir palīgriteņi, piederumi. Bērnu velosipēdi no 3 gadu vecuma bieži tiek komplektēti ar palīgriteņiem. Dažu modeļu komplektācijā iekļauta speciālā nūja vecākiem, kuri vēlas iemācīt bērnu braukt ar velosipēdu. Bērnu 16“ velosipēdu komplektācijā iekļauti vairāki lietderīgi piederumi – grozs priekšā, bagāžnieks, atstarotājs, zvaniņš, ķēdes aizsargu komplekts, dubļusargi un stūres dekors.

18 collu velosipēdi – piemēroti ~99–120 cm augumam, bērniem apmēram 3,5– 6 gadu vecumā. Vairākums no tiem tiek komplektēti bez palīgriteņiem, taču, līdzīgi kā mazāka izmēra bērnu velosipēdiem, tiem ir dažādi piederumi. Velosipēdiem bērniem no 4 gadu vecuma ir izturīga rāmja konstrukcija, biezas riepas, sēdeklis ar regulējamo augstumu, ērta stūre. Dažu velosipēdu komplektācijā iekļauts grozs, bagāžnieks, atstarotāji, ķēdes aizsargi, panelis. 18 collu velosipēdi tiek bremzēti ar priekšējām rokasbremzēm vai ar kājas bremzēm (minot pedāļus atpakaļ).

20 collu velosipēdi – piemēroti ~113–125 cm augumam (+- 2 cm), bērniem apmēram 5– 8 gadu vecumā. Daļa no modeļiem tiek komplektēti ar palīgratiņiem, kas palīdzēs bērnam saglabāt līdzsvaru, bet augstākā līmeņa modeļiem ir arī daži pārnesumi. Pēdējie ir paredzēti bērniem, kuriem nav nepieciešami palīgriteņi, un tiem, kuri vēlas iemācīties braukt bez tiem. Velosipēds var tikt bremzēts ar rokturiem un/vai kājas bremzēm. Divriteņi, kuriem ir daži pārnesumi, tiek bremzēti tikai ar priekšējiem rokturiem.

24 collu velosipēdi – piemēroti ~125–155 cm augumam (+- 2 cm), bērniem apmēram 6– 12 gadu vecumā. Bērnu riteņu gan meitenēm, gan puikām komplektācija ir tāda pati. Galvenā atšķirība – krāsa. Vecākiem izvēlējot atbilstošās komplektācijas velosipēdu, ieteicams atļaut bērniem pašiem izvēlēties krāsu. Šāda izmēra velosipēdi paredzēti tiem, kuri jau prot braukt ar velosipēdu, tāpēc palīgriteņu pievienošana jau nav iespējama. Šiem bērniem (un pusaudžiem) paredzētiem velosipēdiem ar 24“ riteņiem piemīt visas pieaugušajiem paredzēta velosipēda pazīmes – dizains jau nav tik bērnišķīgs, bieži ir 3 iekšējo vai 6 ārējo pārnesumu pārslēgšanas mehānismi. Tātad, tas ir lielisks variants, kad iepriekšējais velosipēds jau ir izaugts, taču pieaugušajiem paredzēts velosipēds vēl ir pārāk liels, lai būtu iespējams ar to ērti braukt.

Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds konkrēti velosipēds vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un kāds velosipēds ir jāiegādājas Jums derētu, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 25 893323.

Bikko.lv internetveikals – labas velosipēdu cenas katru dienu!