0zł

Preču pieejamības statuss

Izvēloties vēlamo preces modeli, kā arī konkrēto izmēru vai/un krāsu, redzēsiet tā pieejamības statusu.
Pieejamības statuss netieši arī informē par to, kā ātrāk prece var tikt nogādāta pie Jums.

Preču pieejamības statusa varianti.

1)    „Ir noliktavā” – prece ir mūsu noliktavā. Piegāde notiek 24-48 stundu (1-2 darba dienas) laikā pēc apmaksas, vai no pasūtījuma brīža, ja izvēlēsieties apmaksu skaidrā naudā kurjeram.

2)    „Nav noliktava” – izvēlētās preces šobrīd mums nav, tomēr tā var būt „ceļā” vai piegādātāju un ražotāja noliktavās. Saņemot pasūtījumu tādai precei, mēs apstiprināsim tās pieteikuma iespējamību un Jūs atsevišķi informēsim. Tāpat sniegsim informāciju par iespējamo preces iesniegšanas termiņu. Ja Jums preces iesniegšanas termiņš un nosacījumi būs pieņemami, atsūtīsim Jums pasūtījuma apstiprinājumu. Preci izsūtīsim pēc Jūsu maksājuma saņemšanas vai kopā ar preces saņemšanu, ja tiks izvēlēts apmaksas veids skaidrā naudā.

Svarīgi: drošības apsvērumu dēļ veikalā informāciju atjauno tam nepieciešamajā laikā, tāpēc iespējami gadījumi, kad pat esot statusam „Pieejams noliktavā”, pasūtot izvēlētās preces liela daļa tomēr nebūs pieejama (piemēram, kad cits klients pasūta to pašu preci mazliet agrāk). Tādā gadījumā meklēsim maksimāli izdevīgāko variantu klientam (speciāla cena, papildus dāvanas u.tml.).