0zł

Aksesuāru piegāde

Klientu ērtībām, iegādātos velosipēdus piegādājam, izmantojot tirgus līdera – ExpressPasts kurjera pakalpojumus.

Ar kurjeru piegādātu preču pakalpojuma priekšrocības:
-Īss standarta piegādes laiks. Parasti preces tiek piegādātas 1-5 darba dienas! Pašlaik vērojami kavējumi visās piegādes, transportēšanas un preču sagatavošanas ķēdēs, tāpēc iespējama kavēšanās. Ceram uz sapratni un cenšamies pasūtījumus izpildīt laikā.
-Bezmaksas apdrošināšana un zaudējumu atlīdzība līdz 434,43 EUR , ja tie radušies preces transportēšanas laikā.
Informāciju par preces transportēšanu iespējams atrast internetā, ievadot partijas numuru.

 

AKSESUĀRU SŪTĪŠANAS UN PAKOŠANAS CENA UN VEIDS:

-Piegāde ar kurjeru
Velosipēdu aksesuāri un piederumi nosūtāmi ar kurjerdienestu, bet preces piegādājamas uz Jūsu norādīto adresi. Piegāde parasti notiek 1-5 darba dienu laikā! Ja pasūtīto preču summa ir mazāka par 60 EUR – piegādes maksa ir +5.90 EUR. Pasūtot preces par 60 EUR un vairāk, to piegādes cena ir +3.90 EUR. Pasūtot aksesuāri par 249 EUR un vairāk, tās jums tiks piegādātas BEZ MAKSAS.

-Piegāde uz DPD pakomātiem (PAKU SKAPIS)
Divriteņu aksesuāri un nelielas divriteņu daļas var tikt piegādātas uz DPD pakomātiem. Piegāde aizņem 1-3 darba dienu.
Uzmanību! Uz pakomātiem netiek sūtītas nesalokāmas riepas, trenežieri un citas preces, kuru izmēri ir lielāki par 37 x 44 x 61 cm. Piegāde uz DPD pakomātiem maksā 4.79 EUR.


-Piegāde uz OMNIVA pakomātiem
Divriteņu aksesuāri un nelielas divriteņu daļas var tikt piegādātas uz OMNIVA pakomātiem. Piegāde aizņem 1-3 darba dienu.
Uzmanību! Uz pakomātiem netiek sūtītas nesalokāmas riepas, trenežieri un citas preces, kuru izmēri ir lielāki par 39 x 38 x 64 cm. Piegāde uz OMNIVA pakomātiem maksā 3.69 EUR.

Izmantojot kurjera pakalpojumus, preces parasti piegādājamas darba dienās no plkst. 08:00 līdz 18:00. Preces piegādājamas VISĀ LATVIJĀ, neatkarīgi no dzīves vietas vai pilsētas lieluma, un atrašanās vietas!

Uzmanību! Par pasūtījumiem, kuru kopējā pasūtīto detaļu un / vai piederumu summa nepārsniedz 9,99 €, tiek piemērota 1,99 € pasūtījuma administrēšanas maksa!

Samaksa ar papildus kurjera pakalpojumiem:
-Skaidrā naudā: +4.49 EUR!

Uzmanību! Kurjers piegādā un pienes sūtījumu pircējam „līdz durvīm”, kuru kopējais svars nav lielāks par 31,5 kg. Ja sūtījuma kopējais svars ir augstāks par 31,5 kg, klientam pašam jāpaņem un jāaiznes prece..