0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Krāsa
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Rāmja izmērs
more... less
Tips
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

Velosipēdi

Velosipēdi – atpūtai un sportam, bērnam un pieaugušajam

Skatīt vairāk Read less

Velosipēdi tiešsaistē

Velosipēds– viens no populārākajiem transportlīdzekļiem, kas lieliski piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Braucot ar velosipēdu, nostiprinājās kāju, sēdvietas un apakšstilba muskuļi, uzlabojas plaušu darbība, gremošana, izturība, tiek samazināts stress. Velosipēds – ekoloģisks un ekonomisks transportlīdzeklis – tā nepiesārņo gaisu, mazi ekspluatācijas izdevumi, iespējams izvairīties no sastrēgumiem, nav pārkinga problēmu.

Velosipēdu daudzveidība ir liela, tie ir piemēroti dažādiem segumiem un tieksmēm. Lai velosipēds atbilstu Jūsu vajadzībām un būtu ērts, ir ļoti svarīgi zināt būtiskas velosipēdu tipu atšķirības. Bikko.lv nodarbojas ar dažādu velosipēdu tirdzniecību. Velosipēdu tipi, kurus var atrast Bikko.lv velo interneta veikalā, ir sekojoši: kalnu (MTB), hibrīds (Cross), pilsētas, tūrisma, saliekamie, šosejas, Cyclocross / Gravel, BMX, DIRT, FAT bike, elektriskie, bērnu un cits.

Kalnu velosipēdi (MTB) – gandrīz populārākais velosipēdu tips. MTB paredzēts braukšanai pa kalniem bagātām un nevienmērīgām vietām, pazeminātas caurgājības ceļiem, dubļiem, grantu, smiltīm, meža ceļiem, bezceļiem. Tiem piemīt paaugstināta caurgājība, lielāka manevrējamība, biezas riepas ar grumbuļainu protektoru, šaurs sēdeklis un taisnāka stūre. Kalnu velosipēdiem ir lielāks pārnesumu skaits, amortizējošā dakša, kas nodrošina komfortu, braucot lejup no kalna. Kalnu velosipēdu riteņu izmērs ir 26", 27,5“ un 29“.

Hibrīda velosipēdi (Cross) ir vienkāršota MTB velosipēda versija. Viena no lielākajām šā velosipēda tipa priekšrocībām ir vispusīgums. Velosipēdiem ir vidēja platuma riepas ar vidēja dziļuma protektoru un ar tiem iespējams braukt pa jebkādu ceļa segumu. Arī kā MTB, tiem parasti ir amortizējošā dakša un arvien biežāk komplektācijā ir disku bremzes. Cross velosipēdiem parasti piemīt 28“ riteņi, vieglāks nekā MTB velosipēda rāmis un lielāks pārnesumu skaits, kas ļauj attīstīt lielāku ātrumu, braucot pa līdzenu segumu, un parādīt lielāku spēku, braucot pret kalnu.

Pilsētas velosipēdi sievietēm un vīriešiem ir paredzēti ērtiem īsa attāluma braucieniem pa cietu ceļa segumu. Tie ir ļoti iecienīti komforta, uzticamības dēļ. Sieviešu velosipēdiem piemīt zema apakšējā daļa, lai nevajadzētu auksti pacelt kāju, vīriešu – caurule rāmja virsū. Pilsētas velosipēdu komplektācijā parasti ir dažādi aksesuāri: apgaismojuma komplekts, bagāžnieks, zvaniņš, grozs, paneļi, ķēdes aizsargs, atbalsta kājiņa. Ērtai braukšanai pilsētas velosipēdiem piemīt mīksts, plašāks sēdeklis ar atsperēm.

Tūrisma velosipēdi – ērti un universāli, piemēroti gan īsiem, gan ilgākiem braucieniem. Ar šiem velosipēdiem iespējams braukt pa cietu ceļa segumu un meža ceļiem. Tūrisma velosipēdu komplektācijā parasti ir amortizējošā priekšējā dakša, 28“ vidējā platuma riepas ar vidējā dziļuma protektoru.

Saliekamie velosipēdi. Tie ir lieliskā izvēle tiem, kuri vēlas, lai velosipēds būtu vienmēr pieejams. Savas konstrukcijas dēļ saliekamie velosipēdi nepieprasa daudz vietas, tos var ērti glābāt balkonā, skapī vai ienest un novietot darba vietā. Šiem velosipēdiem parasti piemīt 20“, 24“ collu riteņi, vidējā platuma riepas ar vidējā dziļuma protektoru, kas paredzētas braukšanai pa cietu segumu.

Šosejas velosipēdi vairāk piemēroti sportistiem (parasti profesionāļiem), lai piedalītos sacīkstēs, vai ātrākiem un ilgākiem braucieniem pa asfaltu. Tiem piemīt mazs svars, ļoti šauras 28“ riepas bez protektora, izliekta stūre, šie velosipēdi bieži tiek ražoti no oglekļa šķiedras (karbona), kā rezultātā svars ir mazs. Šo velosipēdu komplektācija un aerodinamiskais sēdeklis ļauj attīstīt lielu ātrumu, braucot pa šoseju.

Cyclocross / Gravel velosipēdi pēc izskata ir līdzīgi šosejas velosipēdiem. Galvenā atšķirība no šosejas velosipēda – riteņi. Cyclocross ir paredzēti dažādiem apstākļiem: bezceļiem, meža ceļiem, grantam un tml. Būtiskā atšķirība starp Cyclocross un Gravel velosipēdiem – braukšanas komforts. Cyclocross ir vairāk sportisks, paredzēts sacīkstēm, bet Gravel - ceļošanai, atpūtai paredzēts divritenis, kas piemērots dažādiem izbraucieniem.

BMX velosipēdi piemēroti akrobātisku figūru izpildei speciāli pielāgotajos laukumos un pilsētā. BMX piemīt specifisks izskats: zema ģeometrija un zemu seglu, neamortizējošā priekšējā dakšu, kāju balsti, augsti pacelta un papildus pastiprināta stūre, rāmis un riteņu aploces. BMX komplektācijā ir biezas 20“ riepas, kas absorbē triecienu, pārlecot pār šķēršļiem.

Dirt velosipēdi ir BMX velosipēdu tips. Tiem arī ir zemu esošais sēdeklis, biezas riepas ar pastiprinātām aplocēm, lai mīkstinātu nolaišanās triecienus, taču nav aizmugurējā amortizatora.

Fat Bike piemēroti braukšanai pa sniegu, dubļiem, smiltīm, arī pa muklainu trasi vai bezceļiem. Īpašs šo velosipēdu komponents – nestandarta, ļoti plašas 26“ riepas, kas paaugstina caurgājību jebkādā vietā, saķeri ar slapju ceļu. Biezu riepu dēļ šīs velosipēds neslīd pa slapju ceļa segumu, bet nelīdzenumu sasūkšanas dēļ tiek sajusts lielāks komforts.

Pludmales / stilīgi velosipēdi. Uzmanību piesaistošs unikālā dizaina rāmis, plaši un īpaši riteņi, hromētas, spīdīgas retro detaļas. Tie ir ekskluzīvi velosipēdi mierīgiem braucieniem pa pludmali vai parka taciņām. Braukšana ar šo velosipēdu ir ļoti ērta plaša sēdekļa, ērtās sēdēšanas pozīcijas perpendikulāri braukšanas virzienam, izlietas stūres dēļ.

Elektriskie velosipēdi – tie ir lieliska parastā velosipēda, automobiļa vai sabiedriskā transporta alternatīva. Ar šo velosipēdu iespējams braukt gan ilgus, gan īsus attālumus, gan ar akumulatora palīdzību, gan kā ar parastu velosipēdu. Elektriskā velosipēda akumulatora pietiek 100 vai vairāk kilometriem.

Pusaudžu velosipēdi. Pusaudžiem paredzētiem velosipēdiem ar 24" riteņiem piemīt visas pieaugušajiem piemēroto velosipēdu piezīmes – dizains vairs nav tāds bērnišķīgs, ir iekšējo vai ārējo pārnesumu mehānismi, nav iespējams pievienot palīgriteņus. Tādejādi, tas ir lielisks variants, kad pašreizējs velosipēds jau ir pārāk mazs, taču pieaugušajiem paredzēts velosipēds vēl ir pārāk liels, lai ar to būtu iespējams ērti braukt. Vispiemērotākais augumam no 125 līdz 150 cm.

Bērnu velosipēdi ir piemēroti pašiem mazākajiem riteņbraucējiem. Velosipēdi tiek atlasīt pēc bērna vecuma un auguma. Ņemot vērā augumu, iespējams izvēlēties velosipēdus ar 12“, 14“, 16“, 18“, 20“, 24“ collu riteņiem. Velosipēdu ar mazāka izmēra riteņiem komplektācijā ietilpst palīgriteņi un/vai palīgrokturis, kas palīdz vieglāk iemācīties patstāvīgi iemācīties patstāvīgi vadīt velosipēdu.

Vīriešu velosipēdi. Mūsu klāstā ir pieejami dažāda tipa vīriešu velosipēdi, sākot ar kalnu, hibrīda, beidzot ar elektriskajiem velosipēdiem. Šobrīd populārākie ir sekojoši vīriešu velosipēdu tipi: vīriešu pilsētas velosipēdi, vīriešu kalnu velosipēdi, vīriešu hibrīda velosipēdi.

Sieviešu velosipēdi. Daudzi par sieviešu velosipēdiem vienkārši sauc pilsētas tipa (retro) velosipēdus. Būtiskā atšķirība no vīriešu velosipēdiem – rāmja konstrukcija. Sieviešu velosipēdiem ir zemā sliekšņa rāmis, bet pašlaik ir ļoti populāri velosipēdi ar izliekto, tā saukto ,,gulbja” tipa rāmi. Sieviešu velosipēdi ar zemā sliekšņa rāmi palielina ērtību, braucot ar kleitu, svārkiem, biksēm mugurā.

Ja Jūs interesē jebkāda tipa velosipēdi par mazāku cenu, interneta veikalā arī ir iespēja kaulēties par neakciju velosipēdu cenām. Velosipēdu veikals internetā – pievilcīgās cenas, ātri un ērti!