0zł
Atlasīt pēc
Cena (min - max)
Krāsa
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Rāmja izmērs
more... less
Tips
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

Tūrisma velosipēdi

Tūrisma velosipēds (ATB – angl. All Terrain Bicycle) ir universāls un ērts velosipēds, kas radīts ilgiem ceļojumiem, taču lieliski der arī pilsētā. Ar to varat braukt gan pa asfaltu, gan pa gruntu, gan pa meža celiņiem.

Skatīt vairāk Read less

Tūrisma velosipēds (ATB – angl. All Terrain Bicycle) tiešsaistē

Tūrisma velosipēdi

Tūrisma velosipēds (ATB – angl. All Terrain Bicycle) ir universāls un ērts velosipēds, kas radīts ilgiem ceļojumiem, taču lieliski der arī pilsētā. Ar to varat braukt gan pa asfaltu, gan pa gruntu, gan pa meža celiņiem. Šiem modeļiem parasti ir visa nepieciešama tūrisma komplektācija – paneļi, dinamomašīna, apgaismojums, ķēdes aizsardzība, atbalsta kājiņa, mīksts sēdeklis, bagāžnieks, amortizējoša dakša, klasiska izliekta stūre. Tūrisma velosipēdiem arī piemīt regulējamais vairuma augstums un leņķis, bet stūre var būt arī ar ragiem. Velosipēda forma ļauj baudīt komfortisku sēdēšanu un nobraukt daudzus kilometrus, nenogurot. Tādejādi, šāda tipa velosipēds ir ļoti ērts ilgu ceļojumu laikā.

Tūrisma velosipēds priekšrocības

Viens no populārākajiem velosipēdu ražotājiem, kuram piemīt unikālie tehniskie parametri, ir UNIBIKE. Speciāli izstrādātu velosipēdu rāmji tiek ražoti pasaulē plaši zināma rāmju un velosipēdu ražotāja MERIDA rūpnīcā, kas nodrošina produkta augstāko kvalitāti un liecina par īpašu UNIBIKE viedokli par savu produktu. UNIBIKE modeļi tiek samontēti, izmantojot tikai pasaulē plaši zināmu ražotāju komplektācijas daļas un komponentus – Schwalbe, Jagwire, Busch & Müller, UNO, Shimano, Sram, Tektro, Selle Royal, Vuelta, SR Suntour, Beto, FSA, SKS Germany, Rock Shox, Lookin, Mach1, Sapim, Standwell, TranzX, Satori, Velo. Kā arī vēl piedāvājam tūrisma velosipēdu ražotājus ROMET, ARKUS.

Tūrisma velosipēdu cenas ir atkarīgas no velosipēdu komplektācijas. Jo velosipēdam ir labāka komplektācija, jo tas ir dārgāks. Vislētākie tūrisma velosipēdiem piemīt slikta komplektācija un tie ir vairāk paredzēti īsākajiem braucieniem. Dārgākiem tūrisma velosipēdiem piemīt augstākā līmeņa komplektācija, labāka bremžu un pārnesumu pārslēgšanās sistēmas un cits. Latvijā ir populāri gan vīriešu, gan sieviešu tūrisma velosipēdi.

Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds konkrēti velosipēds vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un kāds velosipēds ir jāiegādājas Jums derētu, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 25 893323.

Bikko.lv internetveikals – labas velosipēdu cenas katru dienu!