0zł

Filtrēt pēc

Pieejamība

Pieejamība

Zīmols

Zīmols

Cena

Cena

  • 299,00 € - 1 319,00 €

Rāmja izmērs

Rāmja izmērs

Tips

Tips

Priekšējais amortizators

Priekšējais amortizators

Disku bremzes

Disku bremzes

Gads

Gads

Tūrisma velosipēdi

Tūrisma velosipēds (ATB – angl. All Terrain Bicycle) ir universāls un ērts velosipēds, kas radīts ilgiem ceļojumiem, taču lieliski der arī pilsētā. Ar to varat braukt gan pa asfaltu, gan pa gruntu, gan pa meža celiņiem. Šiem modeļiem parasti ir visa nepieciešama tūrisma komplektācija – paneļi, dinamomašīna, apgaismojums, ķēdes aizsardzība, atbalsta kājiņa, mīksts sēdeklis, bagāžnieks, amortizējoša dakša, klasiska izliekta stūre. Tūrisma velosipēdiem arī piemīt regulējamais vairuma augstums un leņķis, bet stūre var būt arī ar ragiem. Velosipēda forma ļauj baudīt komfortisku sēdēšanu un nobraukt daudzus kilometrus, nenogurot. Tādejādi, šāda tipa velosipēds ir ļoti ērts ilgu ceļojumu laikā.

Viens no populārākajiem velosipēdu ražotājiem, kuram piemīt unikālie tehniskie parametri, ir UNIBIKE. Speciāli izstrādātu velosipēdu rāmji tiek ražoti pasaulē plaši zināma rāmju un velosipēdu ražotāja MERIDA rūpnīcā, kas nodrošina produkta augstāko kvalitāti un liecina par īpašu UNIBIKE viedokli par savu produktu. UNIBIKE modeļi tiek samontēti, izmantojot tikai pasaulē plaši zināmu ražotāju komplektācijas daļas un komponentus – Schwalbe, Jagwire, Busch & Müller, UNO, Shimano, Sram, Tektro, Selle Royal, Vuelta, SR Suntour, Beto, FSA, SKS Germany, Rock Shox, Lookin, Mach1, Sapim, Standwell, TranzX, Satori, Velo. Kā arī vēl piedāvājam tūrisma velosipēdu ražotājus ROMET, ARKUS.

Tūrisma velosipēdu cenas ir atkarīgas no velosipēdu komplektācijas. Jo velosipēdam ir labāka komplektācija, jo tas ir dārgāks. Vislētākie tūrisma velosipēdiem piemīt slikta komplektācija un tie ir vairāk paredzēti īsākajiem braucieniem. Dārgākiem tūrisma velosipēdiem piemīt augstākā līmeņa komplektācija, labāka bremžu un pārnesumu pārslēgšanās sistēmas un cits. Latvijā ir populāri gan vīriešu, gan sieviešu tūrisma velosipēdi.

Velosipēdu piegāde notiek visā Latvijā. Piegāde notiek uz tādām pilsētām kā: Rīga, Pārdaugava, Ventspils, Jelgava, Liepājā, Valmiera, Daugavpils, Ogrē, Sigulda, Jēkabpils, Jūrmala, Rēzekne un citām.

Nepieciešama palīdzība, izvēloties velosipēdu?

Ja nezināt vai nevarat nolemt, kāds konkrēti velosipēds vislabāk atbilstu Jūsu vajadzībām un kāds velosipēds ir jāiegādājas Jums derētu, laipni aicinām sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs atrast labāko risinājumu. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected], vai pa tālruni: +371 22 302010.

Bikko.lv internetveikals – labas velosipēdu cenas katru dienu!

Skatīt vairāk Read less

Aktīvie filtri