0zł
Atlasīt pēc
Cena (min - max)
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg

Velo ziemas riepas

Ziemas laikā ledus var slēpties jebkur: zem sniega, ūdens vai būt grūti redzams uz asfalta, kas dienā bija mitrs. Ja vēlaties droši un nodrošināti braukt ar velosipēdu arī ziemas laikā, slideniem ceļiem ir radītas velo ziemas riepas ar radzēm. Velosipēds ar riepām ar radzēm ļauj justies vairāk nodrošinātam un drošam, braucot ziemas laikā, it īpaši braucot pa ledu. Velosipēda ziemas riepu radzes ir ražotas no tērauda un ir sadalītas 2 kategorijās – ar 2 radžu rindām (100-150 radžu) un ar 4 radžu rindām (300 radžu).

Varam piedāvāt gan tūrisma, gan pilsētas, gan kalnu velosipēdiem paredzētas dažāda izmēra ziemas riepas ar radzēm. Bikko.lv klāstā un izvēlē ir pieejamas Continental un Schwalbe ziemas velosipēdu riepas.

Ja paši nezināt, kādas velo ziemas riepas Jums derētu – rakstiet mums uz e-pastu [email protected] vai zvaniet pa tālruni +371 22 302010. Velosipēdu veikala konsultants atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāko variantu. Bikko.lv – ziemas riepas velosipēdam par izdevīgo cenu!
Skatīt vairāk Read less