0zł
Atlasīt pēc
Cena (min - max)
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg

Ziemas sporta brilles

Gatavojaties slēpot vai baudīt snovbordu? Tad jums ir jāparūpējas par slēpošanas brillēm.

Skatīt vairāk Read less

Ziemas sporta brilles izvēle tiešsaistē

Tad jums ir jāparūpējas par slēpošanas brillēm. Ziemas sporta brilles ir viens no obligātajiem ziemas sporta piederumu elementiem, kā rezultātā tās ir jāizvēlas ļoti atbildīgi. Varbūt nekas nevar būt sliktāk par nepareizi piestiprinātiem zābakiem un nepiemērotām brillēm, no slēpojot vai braucot ar snovbordu nevarēsiet neko redzēt. Kvalitatīvas ziemas sporta aizsargbrilles aizsarga pret ultravioletiem (UV) stariem, novērš atstarošanu, palielina kontrastu, uzlabo redzamību, aizsarga acis pret vēju, lietus un augstumu, neraso. Ieteicam iegādāties kvalitatīvas vāciešu UVEX slēpošanas brilles. Mūsu klāstā atradīsiet kalnu slēpošanas brilles un snovbordus bērniem un pieaugušajiem.

Pasaulē labi zināms UVEX ķiveru un briļļu ražotājs savā produkcijā piemēro inovatīvus un mūsdienīgus risinājumus, bet slēpotāja brillēm piemīt ne tikai liela drošība, bet arī lielisks dizains. UVEX ir vadošais lēcu ražotājs jau tik ilgi, ka ir grūti atcerēties visus jaunumus, kas ir radušies UVEX laboratorijās. Katras slēpošanas brilles tiek rūpīgi pārbaudītas laboratorijā, tāpēc atbilst pat augstākajām drošības prasībām. Visiem UVEX produktiem piemīt unikāla kvalitāte un izturīgums. Vēloties redzēt lielisku skatu no kalniem vai pakalniem, brilles nodrošina ne tikai ērtumu, lai varētu to izdarīt, bet arī aizsarga acis pret vēju, sauli un citiem objektiem, kas var kaitēt. Brilles bieži tiek ražotas ar kontrastu palielinošām lēcām un UV staru aizsargslāni, kas aizsarga acis pret kaitīgiem saules stariem. Ārējās lēcas ir izturīgas pret skrāpējumiem, tāpēc brilles bieži kalpo ilgāku laiku.

Maksimālās drošības un ērtības nodrošināšanai, bieži slēpošanas brilles tiek valkātas kopā ar slēpošanas ķiverēm, ko var pielāgot katrai ķiverei. Dažreiz ķiveres ir piemērotas slēpošanas brillēm (īpaši, ja ķiveru un briļļu ražotājs ir tas pats).

UVEX slēpošanas brilles – kvalitātes un drošības garantija UVEX – pasaulē slavens dažādu ķiveru un briļļu ražotājs. Drošības, ērtības un inovatīva dizaina dēļ, UVEX ir iecienījuši ne tika sporta amatieri, bet arī profesionāļi, olimpiskie spēlētāji un čempioni. UVEX WINTER brillēm piemīt unikāla kvalitāte, tās atbilst stingrākajām drošības prasībām, atšķiras ar savu dizainu un komfortu. UVEX brilles tiek speciāli testētas UVEX testēšanas centrā, tāpēc šīs vadošais ražotājs var nodrošināt kvalitāti un drošību pilnībā. Šo produktu testēšana rada svaigu skatījumu un datus, kas palīdz radīt jaunas novatoriskas tehnoloģijas.

Izvēlēties slēpošanas brilles nav grūti, galvenais ir, lai brilles tiktu labi piestiprinātas ķiverei, būtu ērtas un nespiestu. Izvēloties ķiveres, jāpievērš uzmanība uz briļļu specifikācijām un savām vajadzībām.

Lielākajai daļai no UVEX slēpošanas brillēm ir speciālas kontrastu palielinošas lēcas. Lielākā daļa no lēcām tiek ražota no izturīga polikarbonāta, kas saglabā savu mehānisko izturību līdz zemai – 40 °C temperatūrai. Speciāls pārklājums aizsargā lēcas pret skrāpējumiem, nekaitējot optiskajai skaidrībai. Ārējā lēca aizsargā pret skrāpējumiem un zīmēm (izņemot spoguļlēcas), tās tīrīšana ir ērta un vienkārša.

Kur iegādāties slēpošanas brilles lētāk?

UVEX slēpošanas ķiveres varat iegādāties Bikko.lv veikalā – www.bikko.lv. Šeit labas cenas katru dienu!