0zł
Atlasīt pēc
Cena (min - max)
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Daļas izmērs
more... less

Ziemas sporta ķiveres

Ja esat aizraujošies ar ziemas sportu, ķivere – galvenais aksesuārs, kas nodrošina slēpotāja drošību. Slēpošanas ķiveres ne tikai aizsargā pret iespējamām traumām krišanas vai saduršanās gadījumā, bet arī nodrošina galvas sildīšanu.

Skatīt vairāk Read less

Ziemas sporta ķiveres izvēle tiešsaistē

Ja esat aizraujošies ar ziemas sportu, ķivere – galvenais aksesuārs, kas nodrošina slēpotāja drošību. Slēpošanas ķiveres ne tikai aizsargā pret iespējamām traumām krišanas vai saduršanās gadījumā, bet arī nodrošina galvas sildīšanu. Ziemas sporta ķiveres var būt dažādas: sacensību, freestyle, kalnu, brīva laika, ar integrētiem segiem vai bez tiem. Snovbordu un kalnu slēpošanas ķiveres šobrīd ir vienas no populārākajām.

Ziemas sporta ķiveru izmēri vīriešiem, sievietēm un bērniem

Lai slēpotāja ķivere pildītu savas funkcijas un būtu ērta, ir jāizvēlas pareizu izmēru, pirms tam izmērījot savas galvas apkārtmēru. Slēpošanas ķiveres pieaugušajiem (gan vīriešiem, gan sievietēm) un bērniem atšķiras ar savu izmēru.

Pieaugušo ķiveru izmērs svārstās no 52 līdz 62 cm. Bērnu – no 46, 48 cm. Ķivere nevar spiest vai būt pārāk liela, lai nelaimes laikā nenokristu no galvas.

UVEX slēpošanas ķiveru priekšrocības

Mūsu klāstā atradīsiet dažādu izmēru un dizainu bērnu, sieviešu, vīriešu, unisex slēpošanas ķiveru. UVEX ir vāciešu preces zīmols, bet šā ražotāja misija ir piedāvāt lielisku aizsardzību. UVEX ir viens no vadošajiem ražotājiem pasaulē dažādu aizsardzības produktu jomā, kuram ir globāla ražošanas pieredze. Tas ir modernākās tehnoloģijas un risinājumi, labākās kvalitātes produkcija un aizsardzības piederumu testēšana. Šo iemeslu dēļ katram, kas paļaujas uz UVEX, tiek nodrošināta augstākā līmeņa aizsardzība sportam un brīvlaikam.

Snovborda ķivere: cenas, kvalitāte, drošība

Preces zīmols ir populārs ne tikai ziemas sporta amatieru starpā, bet arī profesionāļu starpā. Kvalitatīvām un sertificētam UVEX WINTER slēpošanas un snovbordu ķiverēm piemīt liela drošība, ērtība un lielisks dizains, lielākajai daļai no tām ir ventilācijas caurumi, noņemamu oderi, briļļu piestiprināšanas siksniņas, komplektācijā arī var tikt iekļauts aizsargs vai bez tam. Lielākajā daļā no slēpošanas ķiverēm piemīt UNVEX jaunums – dabīgas skaņas sistēma. Tā ir speciāla membrāna, kas nodrošina optimālu akustiku, tāpēc slēpojot Jūs netraucēs nevēlamās skaņas, piemēram, svilpiens. Katra slēpošanas un snovborda ķivere, pirms to pārdošanas, tiek rūpīgi testēta laboratorijā, kā rezultātā atbilst augstākajiem drošības standartiem. Tieši tāpēc UVEC slēpošanas un snovborda ķiveres aizsargā pret ikdienas draudiem slēpojot. Runājot par snovborda ķiveru cenām, bērnu ķiveru cenas ir no 29 eiro, pieaugušajiem – no 39 eiro.

Izvēloties UVEX kalnu slēpošanas ķiveres, jāpievērš uzmanība uz to kvalitāti, ražotāju, sertificēšanu, arī jāzina savas galvas apkārtmērs. Arī jāzina, vai ķivere ir nepieciešama bērniem vai pieaugušajiem, jo tās atšķiras ar izskatu un izmēru. Tā kā izvēloties slēpošanas ķiveres, var mulsināt to liela dažādība, ir jānolemj, kāda līmeņa ķiveri vēlaties iegādāties, kādas ir Jūsu vajadzības, budžets. Protams, arī svarīgi ir izvēlēties tādu ķiveri, ko būs iespējams pielāgot slēpošanas brillēm.