0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Weight
kg kg
Rāmja izmērs
more... less
Tips
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

MERIDA VELOSIPĒDI

Merida velosipēdi un to tipi

Merida velosipēdu ražotājs var piedāvāt plašu velosipēdu klāstu: kalnu, hibrīda, šosejas, triatlona, cyclocross, sieviešu, pilsētas, elektriskos, pusaudžu un bērnu un citus. No kalna velosipēdiem, plaši pazīstams ir kalnu (MTB) velosipēds Merida Big Nine, arī Big Seven, Juliet, One-Forty, Ninety-Six, One-Sixty, Big.Trail un Matts modeļi. Kalnu Merida velosipēdiem piemīt lieliska cenas un kvalitātes attiecība, kvalitatīvās daļas un izturīgs rāmis. Runājot par Merida hibrīda velosipēdiem – popularitātes virsotnē joprojām turas vīriešu un sieviešu Merida Crossway velosipēdi. Crossway hibrīda velosipēdiem ir amortizējoša priekšējā dakša, regulējamais stūres izvirzījums un bieži tiek komplektēti ar hidrauliskajām bremzēm. Šos velosipēdus papildus var aprīkot ar paneļiem, apgaismojuma komplektu, atbalsta kājiņu un citiem piederumiem. Crossway hibrīdvelosipēdi – lieliska izvēle gan ceļojumiem, gan īsākiem atpūtas braucieniem. Cyclo cross / Gravel velosipēdi ir ideāla izvēle braukšanai pa ceļiem un bezceļiem, bet sieviešu velosipēdiem piemīt speciāli sievietēm pielāgota rāmja ģeometrija. Runājot par šosejas velosipēdiem, tiem piemīt progresīvās tehnoloģijas, bet ar tiem brauc Merida Bahrain komandas dalībnieki. Populārāki un mūsu piedāvājami šosejas velosipēdu modeļi – Reacto un Scultura, Silex. No Cyclocross tipa velosipēdiem – Merida Mission, Cyclo Cross. Arī varam piedāvāt Merida velosipēdus bērniem, pusaudžiem. Lasīt vairāk ...

 
Kāpēc izvēlēties Merida velosipēdu? Vēsture un atsauksmes
Merida Industry Co., Ltd kompānija atrodas Yuanlin pilsētā Taivānā. Kompānija sava darbību uzsāka 1972.gadā, tās nodibinātājs ir Ike Tseng (1932–2012). Kompānijas nosaukums radīts ne nejauši: triju zilbju tulkojums ME, RI, DA nozīmē kompānijas vēlmi radīt ne tikai izskatīgus, bet arī augstās kvalitātes produktus, kas ļautu katram braucējam ērti sasniegt savu mērķi. Pirmie Merida velosipēdi sākt ražot 1973.g. 10.jūlijā, bet 1988.g. radīts neatkarīgs zīmols Merida.
 
Pašlaik Merida ir plaši pazīstams velosipēdu ražotājs ar īpaši augstu reputāciju, kuru labi raksturo frāze: ,,radīts Vācijā, ražots Taivānā”. Ko tas nozīmē? Sava velosipēdu ražošanā Merida rada, pielāgo un izmēģina jaunākās tehnoloģijas un tas viss notiek ražotāja pētījumu centrā Vācijā. Masveida ražošana notiek Taivānā, kur ir nodibināta rūpnīca. Vācija veicami pētījumi un projektēšana ļauj ražot ļoti augstās kvalitātes velosipēdus. To liecina arī uz mūžu (Lifetime Warranty) noteicama garantija velosipēdu rāmim. Merida ir viens pasaulē slavenākajiem velosipēdu ražotājiem, kas projektē, ražo un pārdod velosipēdus 77 valstīs visā pasaulē, ieskaitot Apvienoto Karalisti, Austrāliju, Eiropu, Centrālo un Dienvidameriku.
 
Labas atsauksmes par Merida velosipēdiem un kvalitatīvās daļas jau sen ir izpelnījušas profesionālo riteņbraucēju atzinību. Jau vairāk nekā 30 gadus dažādu velosipēdu sporta pārstāvji izvēlas MERIDA ražotāja velosipēdus. Izvēloties Merida velosipēdus, ir svarīgas ne tikai atsauksmes, bet arī Jūsu vajadzībām atbilstoša komplektācija, kas ļauj nodrošināt braukšanas prieku un komfortu.
 
Merida – aktīvs velosporta sponsors
Jau vairāk nekā desmit gadus MERIDA ļoti aktīvi sponsorē dažus pasaulē labākos riteņbraucējus. Līdz 2016.gadam Merida bija sportistu komandas MULTIVAN MERIDA BIKING TEAM sponsors un velosipēdu piegādātājs, bet šī komanda ir viena no veiksmīgākajām velosipēdu komandām. Merida ražotājam ir profesionālo riteņbraucēju komandas, kurās riteņbraucēji vienmēr ieņem labas vietas. Viena no slavenākajām šosejas velosipēdu komandām - Merida Bahrain.
 
Bikko.lv velosipēdu veikals – laba velosipēdu cena katru dienu!Vairāk informācijas par MERIDA velosipēdiem: http://www.merida-bikes.com

Merida velosipēdu katalogs: https://www.bikko.lv/razotajs/merida

Vairāk
Mazāk