0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Weight
kg kg
Rāmja izmērs
more... less
Tips
Rāmja materiāls
Priekšējais amortizators
Aizmugurējais amortizators
Disku bremzes
Gads

ROMET VELOSIPĒDI

ROMET – tā ir vienu no slavenākajiem velosipēdu ražotājiem Eiropā. Ražotāja mērķis ir nodrošināt lietotājam ne tikai izdevīgo cenu, bet arī velosipēdu kvalitāti. Visi ROMET velosipēdi tiek ražoti Polijā un tas ražotājam sniedz iespēju rūpīgi pārraudzīt visu ražošanas procesu un kontrolēt kvalitāti.

 

ROMET velosipēdu kvalitāte ROMET

kvalitāti nodrošina ne tikai slavens zīmols, bet arī tas, ka velosipēdu daļas tiek iegūtas no uzticamākajiem ražotājiem. Daļas tiek iegūtas no tādiem uzņēmumiem kā „Shimano“, „SRAM“. Ražotājs rūpējas, lai katram ROMET velosipēdam piemistu aukstākā kvalitāte un nebūtu atšķirību starp eksportācijai paredzētajiem un iekšējai produkcijai paredzētajiem modeļiem (Polijas velosipēdu nozare ir slavena ar to, ka produkcijas lielākā daļa ir paredzēta eksportam, nevis importam). Lasīt vairāk...

Pati kompānija ir nodibināta 1971.gadā un tas ir cieši saistīts ar minēto modernizācijas procesu. Jau pirmajā darbības gadā tika ražoti 222 000 velosipēdi. Šāds ražotu velosipēdu skaits pārspēja visu toreizējo rūpnīcu ražošanas jaudu. Kaut vai pirmajiem ROMET velosipēdiem bija tikai daži tipi, pašlaik ROMET ir paplašināts: iespējams iegādāties dažādu tipu vīriešu un sieviešu velosipēdus, sākot ar hibrīdu, kas paredzēts gan pilsētai, gan kalniem, beidzot ar elektriskajiem velosipēdiem, kuri ir kļuvuši par mūsdienu sensāciju. Arī populāri un uzticami ROMET bērnu dviračiai Romet Tom, Diana, Tola, Salto, Cindy, Panda, Basia. Bērnu velosipēdu populārā krāsa – rozā, zila, pelēka, zaļa, oranža un citas. No kalnu velosipēdiem, šobrīd ir ļoti populāri sekojoši modeļi: Romet Rambler, Jolene, Rambler Fit, Monsun, Mustang, Tool, KEY. No hibrīda (Cross) velosipēdiem, klienti ir iecienījuši Romet Orkan. No šosejas velosipēdiem – Romet Huragan, Cyclocross / gravel – Romet Aspre, Boreas, NYK ir kt. No tūrisma – Romet Wagant, Gazela. No elektriskajiem– Romet Legend, Metron, ERT, ERC, ERE, ERM.
 
No pilsētas velosipēdiem, starp sievietēm ir populāri Romet Angel modeļi ar baltām riepām Romet Vintage, Luiza, Turing, Sonata, Symfonia, Pop Art, Moderne, Art Deco, Cameo, populāri vīriešu Romet modeļi – Art Noveau, Grom, Orion, saliekamie Romet Jubilat, Wigry.
 
Šodien pārskatot ROMET piedāvājumus, katrs var atrast savām vajadzībām atbilstošu modeli. Dažiem šīs zīmols var arī izraisīt atmiņas.
 
Cenas un kvalitātes attiecība
Pašlaik uzņēmuma darbība ir vērsta uz citiem velosipēdu tipiem: kalnu, šosejas, pilsētas. Parādījušies elektriskie velosipēdi arī paspējuši ieiet tirgū. Tas viss tiek radīts, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un stingru produktu ražošanas uzraudzību.
 
Darbs sākās ar grafiskajiem darbiem, kas ļauj izvērtēt, kā jaunāko velosipēdu varētu pielāgot fiziskajām un estētiskajām riteņbraucēju vajadzībām. Kopā ar inženieriem (kuri ir radījuši inovācijas attiecībā uz produktiem) apstiprināti rasējumi nonāk ROMET rūpnīcā. Ikviens ražošanas un loģistika solis ir pakļauts vispusīgai kontrolei ar mērķi, lai galaprodukts atbilstu ne tikai ražotāju, bet arī nākotnes pircēju vīzijām un vajadzībām.
 
Ja nezināt, kādi velosipēda piederumi Jums derētu, sazināties ar Bikko.lv konsultantiem, kuri palīdzēs izvēlēties labāko variantu Jūsu velosipēdam. Saziņa iespējama pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni: +371 22 302010.
 
Bikko.lv veikalā – izdevīgās ROMET velosipēdu cenas katru dienu!Vairāk informācijas par ARKUS & ROMET Group: http://www.arkus.com.pl

Romet velosipēdu katalogs: http://bikko.lv/razotajs/romet

Vairāk
Mazāk