0zł

Skrejritenis HyperMotion Ruby 12 blue

Produkta kods: KDZ20001
Preces pieejamība
tiks parādīts, kad izmērs būs izvēlēts
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Skrejritenis HyperMotion Ruby 12 blue
KIDZ MOTION Ruby 12 scooter is designed for children above 5 years old. Ideal for playing with friends or can be used for transportation to school or kindergarten. Made of quality steel and durable plasticEasily foldable frame for convienient transportation and storageHigh stability is ensured due to wide tiresAdjustable handlebar height from 78 to 85 cmBall bearing hubs and headsetSide-Pull front brakes and V-Brake rear brakes12" (30cm) inflatable wide tires, 57mm widthBMX type handlebar, width - 58 cmKickstandMaximum load: 50 kgSIZE (Length): 115 cmWeight: 6 KgComfortable grips with safety endsAnti-slip platform (30 x 11 cm), height from the ground: 11.5 cm
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Skrejritenis HyperMotion Ruby 12 blue
Produkta kods
KDZ20001
Ražotājs
Kidz Motion
Svītrkods
5900168932647
Tips
Unisex
Rāmja materiāls
Tērauds
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2020
Krāsa
BLUE
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Skrejritenis HyperMotion Ruby 12 blue
Uzrakstiet atsauksmi

Skrejritenis HyperMotion Ruby 12 blue

Uzrakstiet atsauksmi