0zł

Skrejritenis HyperMotion Viva 16 white

Produkta kods: KDZ20011

Alternatīvi produkti

Preces pieejamība
tiks parādīts, kad izmērs būs izvēlēts
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Skrejritenis HyperMotion Viva 16 white
Hypermotion Viva 16 scooter is designed for children above 6 years old. Ideal for playing with friends or can be used for transportation to school or kindergarten. Made of quality steel and durable plasticHigh stability is ensured due to wide tiresAdjustable handlebar height from 88 to 92 cm with convenient Quick Release leverBall bearing hubs and headsetSide-Pull front brakes and V-Brake rear brakes16" (40cm) front and 12" (30cm) rear inflatable tires, 57mm widthBMX type handlebar, width - 58 cmKickstandMaximum load: 100 kgSIZE (Length): 125 cmWeight: 6.5 KgComfortable grips with safety endsAnti-slip platform (30 x 11 cm), height from the ground: 11.5 cm
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Skrejritenis HyperMotion Viva 16 white
Produkta kods
KDZ20011
Ražotājs
HyperMotion
Svītrkods
5900168932975
Tips
Unisex
Rāmja materiāls
Tērauds
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2023
Krāsa
WHITE
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Skrejritenis HyperMotion Viva 16 white
Uzrakstiet atsauksmi

Skrejritenis HyperMotion Viva 16 white

Uzrakstiet atsauksmi