0zł

Velosipēds Monteria Limber 16" black-yellow-blue

Produkta kods: MON21015
Atvainojiet, bet šo preci vairs nevarat pasūtīt. Aicinām iepazīties ar citiem šīs kategorijas produktiem vai iesniegt pieprasījumu pēc alternatīva produkta piedāvājuma.
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Velosipēds Monteria Limber 16" black-yellow-blue
FRAME: SteelFORK: Steel, rigidBOTTOM BRACKET: BMX Type, with ball bearingsCHAINWHEEL: Single speed, one-pieceSPEEDS: 1CHAIN: Single speedBRAKES: Front V-Brake / rear Coaster (brakes when pedaling backwards)HUBS: Metal, with ball bearingsRIMS: KidsTYRES: 16 x 2.125HANDLEBAR: Comfort KidsGRIPS: Comfort KidsSADDLE: Comfort KidsPEDALS: Kids, plasticACCESSORIES: fenders, support wheels, bell, Front Basket, Leading Stick, chainguard
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Velosipēds Monteria Limber 16" black-yellow-blue
Produkta kods
MON21015
Ražotājs
Monteria
Svītrkods
5907782789060
Tips
Vīriešu
Rāmja materiāls
Tērauds
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2021
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Velosipēds Monteria Limber 16" black-yellow-blue
Uzrakstiet atsauksmi

Velosipēds Monteria Limber 16" black-yellow-blue

Uzrakstiet atsauksmi