0zł

Velosipēds PUKY CYKE 16-1 Alu racingblue-white

Produkta kods: 4403

Alternatīvi produkti

Atvainojiet, bet šo preci vairs nevarat pasūtīt. Aicinām iepazīties ar citiem šīs kategorijas produktiem vai iesniegt pieprasījumu pēc alternatīva produkta piedāvājuma.
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Velosipēds PUKY CYKE 16-1 Alu racingblue-white
PUKY - BUILT WITH SAFETY IN MINDThe PUKY CYKE 16-1 is the ideal bike for children , who want to be sporty and light on the go. Child-friendly geometries, aluminum components and the PUKY SAFETY SET make CYKE a reliable everyday companion. The PUKY CYKE 16-1 has a coaster brake and a standard-compliant V-brake system that safely brings children to a stop. The low standover height makes it quick and effortless to get on and off the bike. Compared to the previous PUKY ZLX 16 model, the CYKE 16-1 was able to save 1.2 kg in weight and now only weighs 7.2 kg. This means that the weight ratio is perfectly adapted to the child's age and fun whilst driving is guaranteed. All essential components such as the side stand, fenders and a bell are already included in the scope of delivery.WEIGHT: 7.2 kgPUKY Safety SetCoaster- BrakeV- Brake (front)Light aluminium components (rims, handlebars, Ahead- Stem and crank)Child- friendly geometrySide standlow standover height, makes it easy to get on and offshockproof powder coating lightweight aluminium frame
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Velosipēds PUKY CYKE 16-1 Alu racingblue-white
Produkta kods
4403
Ražotājs
Puky
Svītrkods
4015731044038
Tips
Unisex
Rāmja materiāls
Alumīnijs
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2021
Krāsa
BLUE
WHITE
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Velosipēds PUKY CYKE 16-1 Alu racingblue-white
Uzrakstiet atsauksmi

Velosipēds PUKY CYKE 16-1 Alu racingblue-white

Uzrakstiet atsauksmi