0zł

Velosipēds PUKY Steel 16 lovely pink

Produkta kods: 4218

Alternatīvi produkti

Atvainojiet, bet šo preci vairs nevarat pasūtīt. Aicinām iepazīties ar citiem šīs kategorijas produktiem vai iesniegt pieprasījumu pēc alternatīva produkta piedāvājuma.
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Velosipēds PUKY Steel 16 lovely pink
PUKY - BUILT WITH SAFETY IN MINDThe PUKY STEEL 16 is the optimal beginner's bike of our successful steel series. An ergonomic frame, the integrated PUKY safety set and a child-friendly brake system make the PUKY STEEL 16 a loyal companion. The PUKY safety set includes safety handlebar grips, a certified handlebar padding, a closed chain case as well as reflectors in front, back and on the pedals. Even the sound body of the bell is designed in such a way that it cannot be opened and no sharp edges can come to light. The V-brake on the front wheel, which is mounted in addition to the coaster brake, is easy to operate and offers safe braking to current standards. The stable luggage carrier of the PUKY STEEL 16 is also made of steel and is firmly connected to the frame. The shock-resistant powder coating ensures a long-lasting beautiful look of the children's bike. Ball bearing driven wheels and handlebars guarantee smooth running and low maintenance. WEIGHT: 9.5 kgPUKY SAFETY SETCoaster-BrakeV-Brake (front)Aluminium rimsBall bearing wheels,steering and pedalsChild-friendly brake handleSide standLow-level mountingImpact resistant powdercoatingSteel frame Luggage carrier
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Velosipēds PUKY Steel 16 lovely pink
Produkta kods
4218
Ražotājs
Puky
Svītrkods
4015731042188
Tips
Unisex
Rāmja materiāls
Tērauds
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2021
Krāsa
PINK
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Velosipēds PUKY Steel 16 lovely pink
Uzrakstiet atsauksmi

Velosipēds PUKY Steel 16 lovely pink

Uzrakstiet atsauksmi