0zł

Velosipēds PUKY CYKE 18-3 Alu freshgreen-white

Produkta kods: 4406
Atvainojiet, bet šo preci vairs nevarat pasūtīt. Aicinām iepazīties ar citiem šīs kategorijas produktiem vai iesniegt pieprasījumu pēc alternatīva produkta piedāvājuma.
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Velosipēds PUKY CYKE 18-3 Alu freshgreen-white
PUKY - BUILT WITH SAFETY IN MINDThe PUKY CYKE 18-3 combines child-friendly ergonomics with a sporty frame design. Lightweight components such as the frame, handlebars and cranks ensure easy handling of the PUKY CYKE 18-3 on different routes. The low standover height makes it easy to get on and off at traffic lights or crossings. Compared to the previous model PUKY ZLX 18-3, the CYKE 18-3 saves a total of 1200 grams in weight and now only weighs 8.4 kg. The ratio between the weight of the bike and of the child is optimally balanced. The PUKY CYKE 18-3 has a SHIMANO Nexus 3-speed gear shift with coaster brake, as well as an additional standard-compliant V-brake system that safely brings children to a stop. Mudguards, reflectors, side stands and a bell are included in the PUKY Safety Set.WEIGHT: 8.4 kgPUKY Safety SetShimano Nexus 3- speed gear shiftCoaster- BrakeV- Brake (front)Light aluminium components (rims, handlebars, Ahead- Stem and crank)lightweight and easy to adjust Ahead- stemChild- friendly geometrySide standlow standover height, makes it easy to get on and offshockproof powder coating lightweight aluminium frame
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Velosipēds PUKY CYKE 18-3 Alu freshgreen-white
Produkta kods
4406
Ražotājs
Puky
Svītrkods
4015731044069
Tips
Unisex
Rāmja materiāls
Alumīnijs
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2021
Krāsa
GREEN
WHITE
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Velosipēds PUKY CYKE 18-3 Alu freshgreen-white
Uzrakstiet atsauksmi

Velosipēds PUKY CYKE 18-3 Alu freshgreen-white

Uzrakstiet atsauksmi