0zł

Balansēšanas velosipēds HyperMotion Vilano Air black

Produkta kods: KDZ21008

Alternatīvi produkti

Preces pieejamība
tiks parādīts, kad izmērs būs izvēlēts
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Balansēšanas velosipēds HyperMotion Vilano Air black
Vilano AIR - balance bike withinflatable wheels. Balance bikes are the most often recommended as the first bike, used by the child to learn how to ride this type of bikes. Maintaining balance and controlling the handlebar are the most important tasks of every young rider that must be performed skilfully before starting the adventure with a real, full-size bike. VILANO AIR has a seat with height adjustment, making it easily adapted to the individual riding style of each child and available for use by siblings of different age.Intended for children of approx. 2-5 years of age - up to 30 kgInflatable 12-inch wheels (approx. 30 cm) provide more driving comfort than foam wheelsAdjustable seat heightHeight-adjustable handlebarWeight of the bike is approx. 3 kg
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Balansēšanas velosipēds HyperMotion Vilano Air black
Produkta kods
KDZ21008
Ražotājs
Kidz Motion
Svītrkods
5900168932609
Tips
Unisex
Rāmja materiāls
Tērauds
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2021
Krāsa
BLACK
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Balansēšanas velosipēds HyperMotion Vilano Air black
Uzrakstiet atsauksmi

Balansēšanas velosipēds HyperMotion Vilano Air black

Uzrakstiet atsauksmi