0zł

Elektro velosipeds GEOBIKE X-Road 2.0 28"

Produkta kods: GEO17013

Rāmja izmērs:

Preces pieejamība
tiks parādīts, kad izmērs būs izvēlēts
Atvainojiet, bet šo preci vairs nevarat pasūtīt. Aicinām iepazīties ar citiem šīs kategorijas produktiem vai iesniegt pieprasījumu pēc alternatīva produkta piedāvājuma.
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Elektro velosipeds GEOBIKE X-Road 2.0 28"
FRAME: Aluminium frame with integrated batteryFRAME SIZE: N/AFORK: RigidBRAKES: Mechanical disc Tektro NovelaREAR DERAILLEUR: Shimano Acera 8-speed with guardDISTANCE: 130kmENGINE: Bafang 250 W in rear wheel brushlessCONTROLLER: Kingmeter LCD 5 drive modesBATTERY: Lithium-Ion 36V 10.4 OR 13 OR 14.5 AhCHARGING TIME: 4 - 6 hoursPEDALS: YESSADDLE: VeloTYRES: Kenda 28" on AlexrimsWEIGHT: 23 kgACCESSORIES: carrier, kickstand, fenders, lights, bell
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Elektro velosipeds GEOBIKE X-Road 2.0 28"
Produkta kods
GEO17013
Ražotājs
Geobike
Svītrkods
Tips
Vīriešu
Rāmja materiāls
Alumīnijs
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Ir
Gads
2017
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Elektro velosipeds GEOBIKE X-Road 2.0 28"
Uzrakstiet atsauksmi

Elektro velosipeds GEOBIKE X-Road 2.0 28"

Uzrakstiet atsauksmi