0zł

Velosipēds Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016

Produkta kods: MON17027
Atvainojiet, bet šo preci vairs nevarat pasūtīt. Aicinām iepazīties ar citiem šīs kategorijas produktiem vai iesniegt pieprasījumu pēc alternatīva produkta piedāvājuma.
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Velosipēds Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016
FRAME: AluminiumFORK: Rigid fat bike, AluminumHEADSET: Integrated VPBOTTOM BRACKET: Sealed cartridge, machinery bearingsCHAINWHEEL: Prowhell 22-30-40T 170MMSHIFTERS: Shimano ALTUS SL-M370FRONT DERAILLEUR: Shimano ALIVIO FD-M410EREAR DERAILLEUR: Shimano ALTUS RD-M370SPEEDS: 27FREEWHEEL: Shimano CS-HG20 9-speedCHAIN: KMCBRAKES: Shimano Hydraulic Disc BrakesHUBS: MetalRIMS: Aluminium, 100mmTYRES: CST Big Fat Tire 26 x 4.0 (100-559)STEM: Aluminium, 31,8 mmHANDLEBAR: Aluminium 660 mmGRIPS: MTBSEAT POST: Aluminium, 350MM, with QR seat post clampSADDLE: MonteriaPEDALS: AluminiumACCESSORIES: Kickstand
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Velosipēds Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016
Produkta kods
MON17027
Ražotājs
Monteria
Svītrkods
Tips
Vīriešu
Rāmja materiāls
Alumīnijs
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Ir
Gads
2016
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Velosipēds Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016
Uzrakstiet atsauksmi

Velosipēds Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016

Uzrakstiet atsauksmi