0zł

Velosipēds AZIMUT Sarema ALU 26" 3-speed 2023 white

Produkta kods: AZI21057

Alternatīvi produkti

Preces pieejamība
tiks parādīts, kad izmērs būs izvēlēts
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Velosipēds AZIMUT Sarema ALU 26" 3-speed 2023 white
FRAME: CityLine Aluminium T6 6061, Comfort Lady GeometryFORK: RigidCHAINWHEEL: Single speedREAR DERAILLEUR: 3-speed internal gearSHIFTERS: 3-speed internal gearBRAKE LEVERS: aluminiumBOTTOM BRACKET: cartridge, sealed bearingsBRAKES: Aluminium V-Brake / coaster brakeHUBS: aluminium / 3-speed internal gear: if your model has SturmeyArcher hub - gear change is possible only when coasting (not pedaling)RIMS: aluminium, 6061 T6, doublewallTIRES: 26 x 1.75STEM: Aluminium, Adjustable height and angleHANDLEBAR: CityLineSEAT POST: SuspensionSADDLE: CityLine, wide, comfortable, with springsPEDALS: Plastic, antislipACCESSORIES: Front basket, carrier, lights, mudguards, kickstand, chainguard
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Velosipēds AZIMUT Sarema ALU 26" 3-speed 2023 white
Produkta kods
AZI21057
Ražotājs
Azimut
Svītrkods
2099900019357
Tips
Sievietes
Rāmja materiāls
Alumīnijs
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2021
2023
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 5 - 10 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Velosipēds AZIMUT Sarema ALU 26" 3-speed 2023 white
Uzrakstiet atsauksmi

Velosipēds AZIMUT Sarema ALU 26" 3-speed 2023 white

Uzrakstiet atsauksmi