0zł

Velosipēds Embassy Lili Junior ALU 24" deluxe 2022

Produkta kods: EMB16033

Rāmja izmērs:

Preces pieejamība
tiks parādīts, kad izmērs būs izvēlēts
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Apraksts - Velosipēds Embassy Lili Junior ALU 24" deluxe 2022
FRAME: Classic Junior, steelSPEEDS: OPTIONAL: 3-speed or 1-speedFORK: Rigid, steelHEADSET: 1" steel standard threadedCHAINWHEEL: Single speed, steelCHAIN: KMC 410PEDALS: Retro VP, metalSHIFTERS: OPTIONAL: Shimano NEXUS 3 speed or Without shifterBOTTOM BRACKET: Sealed cartridgeHUBS: Aluminium 36h / OPTIONAL: Shimano NEXUS 3-speed or Velosteel 1-speed; all with Coaster brake 36hRIMS: Aluminium, paintedTYRES: 24 x 1.75 (47-507) BRAKES: V-brake / CoasterHANDLEBAR: Classic cruiserSTEM: Classic, aluminiumSEAT POST: Classic, aluminiumSADDLE: VELO Comfort with double springs and custom saddle coverGRIPS: Comfort, hand-stitched, with custom grip coversACCESSORIES: Wicker front basket, Steel carrier painted, Retro chrome bell, ALU kickstand, Classic ducktail painted fenders, Retro LED front light, chainguard
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Velosipēds Embassy Lili Junior ALU 24" deluxe 2022
Produkta kods
EMB16033
Ražotājs
Embassy
Svītrkods
5902898102734
Tips
Sievietes
Rāmja materiāls
Tērauds
Priekšējais amortizators
Nav
Aizmugurējais amortizators
Nav
Disku bremzes
Nav
Gads
2022
Vairāk
Mazāk
Lepakojuma iespējas
Piegāde
Ražotāja iepakojums
Velosipēds braukšanai būs jāsagatavo pašam - Bezmaksas / Piegāde 1 - 3 darba dienu laikā

Velosipēds tiek piegādāts oriģinālajā ražotāja iepakojumā, kas aizsargā sastāvdaļas uzglabāšanas un nosūtīšanas laikā (parasti ar noņemtu priekšējo riteni, stūri un sēdekli). Pērkot velosipēdu šādā iepakojumā, pircējam vai viņa izvēlētajam velosipēda mehāniķim pirms lietošanas velosipēds ir jāsamontē, jāpievelk skrūves un jānoregulē.

Piegāde
XL iepakojums
Velosipēds tiek nosūtīts ar kurjeriem – samontēts un noregulēts + 24,90 € / Lepakošanas laiks 3 - 5 dienas

Pirms nosūtīšanas velosipēds tiek sagatavots braukšanai – tiek salikts, noregulēts un skrūves ir pievilktas. Tas tiek piegādāts iepakots īpašā kartona kastē. Pēc velosipēda saņemšanas atliek tikai pareizi salikt pedāļus, pievilkt tos, noregulēt stūri un sēdekli pareizā stāvoklī un izbaudīt braucienu. Bērnu velosipēdiem var būt jāpieskrūvē arī papildu riteņi un stumjamais rokturis, kas ir iekļauti komplektā. Pakalpojuma cenā nav iekļauta papildu iegādāto piederumu un aksesuāru montāža.

Atsauksmes par - Velosipēds Embassy Lili Junior ALU 24" deluxe 2022
Uzrakstiet atsauksmi

Velosipēds Embassy Lili Junior ALU 24" deluxe 2022

Uzrakstiet atsauksmi