Shimano disku bremžu adapteris aizmugurējās Shimano SM-MA-R203P/S
Produkta kods: ISMMAR203PSA
e-cena
Ietaupīsiet 19 %
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
Apraksts - Shimano disku bremžu adapteris aizmugurējās Shimano SM-MA-R203P/S
Product technical specification
  • Shimano R203P/S Disc Brake Adaptor
  • Reference: DB-BR8918
  • Weight: 21
  • Rotor Size: 203 mm
  • Caliper Type: 74mm Post Mount
  • Brake Caliper Mount: 74mm Post
  • Frame/Fork Mount: 51mm IS Rear