0zł
Attēlu atbilstība
Selle Royal

Sēdeklis Selle Royal Avenue Relaxed Gel

Produkta kods: SADL366
Preces cena
33,95 €
Jautāt par produktu
close
Izziņa par preci
 
Sēdeklis Selle Royal Avenue Relaxed Gel

Avenue Relaxed guarantees a high level of comfort thanks to the generous layer of Royalgel padding that reduces pressure in the ischial bones area. Also, the central indent offers perineal relief with added elastomers to ensure stability. Waterproof and provided with the Integrated Clip System to attach lights or bags, this saddle is ideal for short to medium rides in the city.

Product technical specifications

  • Integrated Clip System – a patented clip system positioned at the rear of the saddle for easy attachment of a light or saddle bag.
  • The foam matrix open cell structure confers increased elasticity and breathability to guarantee a durable and comfortable saddle.
  • Royalgel guarantees the highest level of comfort, reducing pressure peaks by up to 40% thanks to its unique tridimensional gel structure.
  • Elastomers – safe, silent and permanently non-deformable, an elastomer can absorb even the severest and most unexpected shocks, because it works vertically and horizontally.
  • Classic black blasted OXE rail with scale
  • Riding position / angle: Relaxed (90°)
  • Width: 218 mm
  • Length: 267 mm
  • Weight: ~ 730 g
Produkta detaļas
Preces nosaukums
Sēdeklis Selle Royal Avenue Relaxed Gel
Produkta kods
SADL366
Ražotājs
Selle Royal
Svītrkods
8021890575678
Atgriešana

Preču atgriešana

Preču trūkumi vai bojājumi ir novēršami un remontējami, neapmierinošas kvalitātes Preces vai
kvalitatīvas Preces, kuras forma, lielums, krāsa, modelis vai aprīkojums neapmierina Pircēju, ir maināma
vai atgriežama, saskaņā ar 2001.g. 29.jūnija Lietuvas Republikas Ekonomikas ministra rīkojumu Nr.217 par
„Priekšmetu atgriešanas un maiņas noteikumiem”, Lietuvas Republikas Ekonomikas ministra 2001.g. 17.augusta
rīkojumu Nr.258 par „Priekšmetu pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas kārtība ar līgumā noteiktajiem saziņas līdzekļiem” un citiem spēkā esošiem Lietuvas Republikas tiesību aktiem.
Pircējam ir tiesības atgriezt Preces, paziņojot par to Pārdevējam rakstiski ne vēlāk kā 7 (septiņu) darba dienu laikā no Preces piegādes dienas kā paredzēts Noteikumos un sekojošā kārtībā:
-    Pircējam rakstiski jāpaziņo par līguma atteikumu (Preces maiņas vai atgriešanas akts), bet pirms tam jāpaziņo pa e-pastu, norādot vēlamo atgriežamo Preci un tās pasūtījuma numuru;
-    Pircējam jāatgriež Prece Pārdevējam ne vēlāk kā 15 (piecpadsmit) kalendāro dienu laikā.
Preces maiņas un (vai) atgriešanas adrese:

UAB JW Trade (Bikko.lv sandelis)
Radviliškio g. 49
LT-76371 Šauļi
Lietuva
Tel. +37060418102

Ja prece ietilpst pakomātā, to var atgriezt:

  • Omniva pakomāts: Aido iela 8 – Omniva Šauļu PC AKROPOLIS (Šauļi),
  • DPD pakomāts: PC Akropolis DPD pakomāts 416, Aido iela 8 (Šauļi);
  • LP EXPRESS (Unisend) pakomāts: Aido iela 8 – LP Express Akropolis (Šauļi).

Pircējam, atgriežot Preces, jāievēro šie noteikumi:

•    atgriežamajai Precei jābūt oriģinālajā iepakojumā, ar nenoņemtu un nebojātu etiķeti, nenoplēstu aizsargplēvi, pakojuma elementiem u.c. (šis punkts neattiecas uz tiem gadījumiem, kad atgriežama nekvalitatīva Prece);
•    Precei jābūt neskartai;
•    Precei jābūt nelietotai un tādai, kas nav zaudējusi preces izskatu (šis punkts neattiecas uz tiem gadījumiem, kad atgriežama nekvalitatīva Prece);
•    atgriežamajai Precei jābūt tādā pašā aprīkojumā, kādu to saņēma Pircējs;
•    atgriežot Preci, svarīgi iesniegt tās iegādes dokumentus, garantijas karti (ja tāda ir izdota) un aizpildīt Preces maiņas vai atgriešanas aktu
.

Pārdevējam ir tiesības nepieņemt Pircēja atgriežamo Preci, ja Pircējs neievēro šajā līguma daļā noteiktos Preču atgriešanas noteikumus un kārtību.

 

Neatkarīgi no Preces lieluma vai svara (ieskaitot gadījums, kad Prece sver vairāk par 10 kg), Preci, kas Pircējam nav apmierinoša tās formas, lieluma, krāsas, modeļa vai        aprīkojuma dēļ un kuru Pircējs maina vai atgriež kvalitātes maiņai, labošanai vai atgriež, transportē Pircējs. Ja ir saņemta neīstā Prece vai tā nav kvalitatīva, Pārdevējs apņemas pieņemt tādu Preci, to mainīt pret analogu Preci vai atgriezt izdevumus par Preču atgriešanu.

Pārdevējs, saņemot atgriezto Preci un novērtējot, lai tā atbilst maiņas vai atgriešanas noteikumiem un kārtībai, kā arī LR tiesību aktiem, paredz 15 dienu laikā atgriezt Pircējas par Preci samaksāto naudu uz viņa Preču atgriešanas aktā norādīto bankas kontu. Par Preces piegādi Pircējam samaksātos izdevumus neatgriež tādā gadījumā, ja atgriežama nekvalitatīva Prece.

UZMANĪBU: Lai saglabātu oriģinālā iepakojuma stāvokli, lūdzam to neizmantot kā sūtījuma iepakojumu (izņemot velosipēdus). Iesakām preci iepakot papildu ārējā iepakojumā. Ja oriģinālais iepakojums tiek bojāts, var tikt piemērota 3 € maksa par iepakojuma bojājumu.

 

Ražotāja informācija

Ražotājs:

  • Selle Royal Group S.p.A
  • Via Vittorio Emanuele 119 36050 Pozzoleone Itālija
  • https://www.selleroyal.com
  • Elektroniskais kontakts: https://www.selleroyal.com/pages/contact
Atsauksmes par - Sēdeklis Selle Royal Avenue Relaxed Gel
Uzrakstiet atsauksmi

Sēdeklis Selle Royal Avenue Relaxed Gel

Uzrakstiet atsauksmi

Jums taip pat gali patikti

Sēdeklis Selle Royal On Athletic eFit eGrip RoyalGel

Cena
76,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Selle Royal Manhattan RVL RoyalGel

Cena
42,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Velo ProX VL-1966 Fly Airform, Zone Full Cut Arc Tech

Cena
53,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Prox Tern Swan MED Memory foam Airflow Elastomer reflex

Cena
30,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis RFR Trekking City D2 GEL 168x270mm

Cena
33,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Selle Royal Freedom Woman Strengtex RoyalGel

Cena
42,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Velo ProX VL-3517 Fluffy red

Cena
29,25 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Prox Crane MED Airflow Elastomer reflex

Cena
36,55 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Merida Expert TK black 144x270mm CrMo

Cena
24,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Velo ProX VL-6182 D2 Zone Full Cut GEL

Cena
36,45 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Selle Royal Ellipse Athletic RVL 3D Skingel

Cena
46,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Selle Royal Lookin Moderate RoyalGel

Cena
67,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Selle Royal Explora jr M (20-22")

Cena
21,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Selle Royal Drifter Small RVL RoyalGel brown

Cena
42,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis ACID Nino Rookie 198x120mm with seat post 25.4x170mm

Cena
25,95 €
warehouse Pieejams

Sēdeklis Velo ProX VL-3422 D1 Zone Full Cut Uran black

Cena
25,95 €
warehouse Pieejams

Kodėl verta pirkti pas mus?

  • Garantija 24 mēneši.
    Garantija 24 mēneši.

    Iegādājoties preci no mums, Jums tiek nodrošināta garantija līdz 24 mēnešiem.

  • Droša iepirkšanās
    Droša iepirkšanās

    Drošu iepirkšanos garantē droša savienojuma SSL sertifikāts.

  • Ātra un bezmaksas piegāde

    No 49 EUR, 1 dienas laikā.

  • Profesionāla palīdzība izvēlē
    Profesionāla palīdzība izvēlē

    Mēs sniegsim jums padomus tā, it kā izvēlētos paši.