0zł
Atlasīt pēc
Sadaļas
Cena (min - max)
Ražotāji / produktu zīmoli
more... less
Weight
kg kg
Daļas izmērs
more... less
Tips

Ziemas inventārs

Ziemas sporta inventārs– lielisks veids baudīt ziemas priekus droši un ērti. Slēpošanas ķiveres un brilles – svarīgākie ziemas sporta aksesuāri.

Skatīt vairāk Read less

Ziemas inventārs izvēle tiešsaistē

Ziemas sporta inventārs– lielisks veids baudīt ziemas priekus droši un ērti. Slēpošanas ķiveres un brilles – svarīgākie ziemas sporta aksesuāri. Mūsu klāstā – kvalitatīvas un sertificētas ziemas sporta preces par ļoti labu cenu. Bikko.lv veikalā atradīsiet kvalitatīvas vāciešu SCHWALBE riepas ar radzēm, kas ļoti noderēs, braucot pat slidenāku segumu, arī UVEX WINTER ziemas sporta preces, sākot ar ķiverēm, brillēm un beidzot ar ķiveru polsterējumiem un cepurēm zem ķiverēm. „Ražots UVEX“ – tas nozīme kvalitātes solījumu. Šā iemesla dēļ ražotājs ir noteicis stingrus standartus attiecībā uz saviem ražojumiem un ražošanas iekārtām. Liela UVEX slēpošanas ķiveru un briļļu izvēle pieaugušajiem un bērniem, plaša izmēru un krāsu izvēle palīdzēs nodrošināt, lai slēpošana būtu ne tikai patīkama, droša, bet arī maksimāli ērta.

1. Bikko.lv veikalā vienmēr saņemsiet profesionālu ieteikumu. Ja nezināt var nevarat nolemt, kādi slēpošanas piederumi vai snovborda piederumi būtu Jums piemērotākie, vai kādas velosipēda ziemas riepas ir jāizvēlas, sazinieties ar mūsu konsultantiem, kuri palīdzēs izvēlēties vislabākos variantus. Sazinieties pa e-pastu [email protected] vai pa tālruni +371 22 302010. 2. Bikko.lv veikalos – parastas kalnu slēpošanas ķiveres vīriešiem, slēpošanas ķiveres sievietēm un bērniem, kā arī cits ziemas inventārs par ļoti labām cenām! 3. Dažādas krāsas, dizaini un tipi. Katrs varēs izvēlēties! 4. Elastīgi apmaksas veidi, iegādājoties jebkādas preces (iespēja apmaksāt ar bankas pārskaitījumu, caur Paysera sistēmu, samaksāt kurjeram preču piegādes laikā); 5. Ērti preču piegādes veidi (piegāde ar kurjera starpniecību, saņemšana no pakomāta); 6. Ātra piegāde, ja preces ir noliktavā. Preces piegādāsim 1 – 2 darba dienu laikā. 7. Preču atgriešanas garantija, ja prece nepatika vai nav noderīga; 8. Visām slēpošanas brillēm, ķiverēm, piederumiem un ziemas riepām ir noteikta kaut 2 gadu garantija; 9. Bieži tādas preces kā velosipēda ziemas riepas, slēpošanas brilles, ķiveres un aksesuāri, mūsu veikalā iespējams iegādāties lētāk: tiek piemērotas akcijas un atlaides, izpārdošana.